Alketa Vejsiu flet për dy programet e reja që do të nisin në TV Klan

Pas përfundimit me sukses të spektaklit “Dance With Me 4”, Alketa Vejsiu do të moderojë dy formate të reja që pritet të nisin së shpejti në televizionin Klan.

Ato janë spektakli për fëmijë “Në Kurthin e Peter Pan” dhe “Celebrity Farm” apo e quajtur ndryshe “Ferma” ku do të qëndrojnë personazhe të famshme për të bërë punët e fshatit.

I pari që do të nisë është emisioni për fëmijë, dhe në fund të muajit Janar do të bëhen publike fituesit e audicioneve. Ndërsa për datën se kur do të nisë ky format, do të ketë një njoftim të dytë. /tvklan.al

Kategori
ShowBizTe funditTë gjitha
1 Koment
 • Derina
  12 Janar 2018 at 14:14
  Përgjigju

  Ska prezantuese tjeter “Klan”-i qe cdo program duhet ta prezantoje kjo????!!!! Booohhhhhh sa lodhese, jini ca me shume kreative!!!!

 • Përgjigju

  *

  *