NENE – EPISODI 3

Serial: 13.09.2017

Zejnep dëgjon me vëmendje historinë që i rrëfen Melek dhe përpiqet ti qëndrojë asaj sa më pranë, ndonse duhet ta rikthejë atë te e ëma.

Në edicionet informative thuhet se një vogëlushe është rrëmbyer nga stuhia dhe është mbytur në det. Çfarë ka ndodhur realisht me Melek?

Një zonjë sapo përfundon dënimin e saj në burg. Kush është ajo dhe cila është lidhja e saj me Zejnep?

Forcat e policisë janë vënë në kërkim të vogëlushes.

Plani i Zejnep mund të krijojë telashe të mëdha.

Kategori
NËNË
0 Komente

Përgjigju

*

*