Blushi: Marrëveshja la vendin pa opozitë

Ben Blushi i LIBRA-s e vlerëson në një tjetër këndvështrim marrëveshjen mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës, që sipas tij praktikisht e ka lënë vendin pa opozitë.

E në këto kushte Blushi e gjen me vend të bëjë thirrje për të votuar LIBRA-n si alternativa e vetme që nuk është bërë pjesë e pazareve të të mëdhenjve.

Marrëveshja mes PS dhe PD sipas Blushit nuk garanton asnjë nga standardet zgjedhore.

Tv Klan

 

Kategori
PolitikaTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*