Burri i sjellë të dashurën në shtëpi, 25-vjeçarja kthen 2 dopio raki dhe…

Një 25 – vjeçare dhe një 28-vjeçar nga Korça, të cilët bashkëjetonin prej kohësh kanë përfunduar të dy në polici.

Arsyeja?

Sipas gazetares së “Aldo Morning Show”, 28-vjeçari kishte sjellë në banesën e tyre të dashurën dhe qëndronte me të në dhomën e gjumit, ndërkohë që 25 – vjeçarja qëndronte në kuzhinë.

Por, ndërkohë që ajo ishte ngritur për të bërë dush, 25-vjeçarja kishte kthyer dy dopio raki, kishte marrë një bisturi dhe kishte tentuar të qëllojë të riun në shenjë hakmarrje duke krijuar konflikt të madh në banesë.

“Menjëherë pas ngjarjes, policia i ka shoqëruar të tre si çift në komisariat, i ka marrë në pyetje dhe i ka shpërngulur nga banesa”, tha gazetarja./tvklan.al

Kategori
Lajme nga EmisionetTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*