C’EST LA VIE! – NATA 10

Emision: 07.01.2018

Talent show nga Pandi Laco, Adrian Hila dhe Bledar Laco, nën prezantimin e Marina Vjollca.

8 personazhe të famshëm shqiptar në duet me 8 yje këngëtarë profesionistë. Spektakël, interpretime LIVE, emocione pafund dhe ethet e një gare mes yjesh…

Nata finale:

Hapja e spektaklit

Thumb dhe Offchestra vs. Kristi Karkanaqe dhe Lind Islami

Ervin Bejleri dhe Era Rusi vs. Ori Kuci dhe Anxhela Peristeri

Altin Goci

Erisa Xhixho dhe Erik Lloshi vs. Big Mama dhe Skerdi Faria

Jona Spahiu dhe Ylli Limani vs. Alar Band dhe Eva Alikaj

Alban Skënderaj

Big Mama dhe Skerdi Faria vs. Ori Kuci dhe Anxhela Peristeri

Jona Spahiu dhe Ylli Limani vs.Kristi Karkanaqe dhe Lind Islami

Shpallja e fituesit

Kategori
C'est la vie
0 Komente

Përgjigju

*

*