C’EST LA VIE! – NATA 3

Show: 19.11.2017

Talent show nga Pandi Laco, Adrian Hila dhe Bledar Laco, nën prezantimin e Marina Vjollca.

8 personazhe të famshëm shqiptar në duet me 8 yje këngëtarë profesionistë. Spektakël, interpretime LIVE, emocione pafund dhe ethet e një gare mes yjesh…

Me pjesëmarrjen e:

Jona Spahiu dhe Ylli Limani

Ori Kuci dhe Anxhela Peristeri

Ervin Bejleri dhe Era Rusi

Alar Band dhe Eva Alikaj

Kristi Karkanaqe dhe Lind Islami

Thumb dhe Offchestra

Big Mama dhe Skerdi Faria

Erisa Xhixho dhe Erik Lloshi

Një përshëndetje speciale nga Endri dhe Stefi Prifti

Shpallja e fituesit

Kategori
C'est la vie
0 Komente

Përgjigju

*

*