C’EST LA VIE! – NATA 9

Emision: 31.12.2017

Talent show nga Pandi Laco, Adrian Hila dhe Bledar Laco, nën prezantimin e Marina Vjollca.

8 personazhe të famshëm shqiptar në duet me 8 yje këngëtarë profesionistë. Spektakël, interpretime LIVE, emocione pafund dhe ethet e një gare mes yjesh…

Me pjesëmarrjen e:

Jona Spahiu dhe Ylli Limani

Ori Kuci dhe Anxhela Peristeri

Ervin Bejleri dhe Era Rusi

Alar Band dhe Eva Alikaj

Thumb dhe Offchestra

Big Mama dhe Skerdi Faria

Erisa Xhixho dhe Erik Lloshi

Një përshëndetje speciale nga Enada Hoxha

Një përshëndetje speciale nga Rovena Lule

Një përshëndetje speciale nga Aurela Gace

Një përshëndetje speciale nga Mirush Kabashi

Një përshëndetje speciale nga Offchestra

Një përshëndetje speciale nga Trupa e baletit te TVKlan

Një përshëndetje speciale nga Trupa e baletit te TVKlan 2

Një përshëndetje speciale nga Jenny Wheeles

Kategori
C'est la vie
0 Komente

Përgjigju

*

*