C’EST LA VIE

Talent show me

8 personazhe VIP Shqiptare

Ne duet me 8 yje Kengetare

Prezanton: Marina Vjollca

Skenari: Pandi Laco

Drejtor Artistik: Adrian Hila

Regjisor: Bledar Laco

Ne gare personazhe te famshem te skenes politike, mediatike, kinemase e teatrit, por pse jo edhe personazhe te tjere nga fusha te ndryshme te jetes.

Personazhe te suksesshem, te perzgjedhur e te pelqyer nga publiku, jave pas jave do te garojne me njeri tjetrin duke nxjerre cdo Nate nje fitues! Pas 11 javesh do te shpallet fituesi I ketij spektakli, sipas pikeve te grumbulluara ne cdo nate. Ata do te kene suportin e kengetareve te ndryshem profesioniste, duke e bere keshtu garen me interesante, te ndryshueshme dhe te pelqyer.

On Air: E diel 20:05 ne TVKLAN & KLANHD