Doli nga klubi i pirë dhe shtiu në ajër, arrestohet 44-vjeçari

Një 44-vjeçar shqiptar është arrestuar në flagrancë jashtë një klubi në qendër të Sezzes, Itali pasi qëlloi me armë në ajër.

Shqiptari, emri i të cilit nuk është bërë i ditur, ishte i pirë në momentin kur doli nga klubi “Piazza ferro di Cavallo” rreth orës 23:00 të mbrëmjes së djeshme dhe shtiu në ajër me një pistoletë gjermane të tipit 7.65,të cilën e kishte fshehur në xhepin e pantallonave.

Ai u bllokua menjëherë nga policia italiane dhe fatmirësisht askush nuk mbeti i lënduar./tvklan.al 

Kategori
KronikeTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione
Të Lidhura

 • Juventus marshon drejt titullit

  Juventus duket se do ta mbyllë sa më shpejt çështjen e titullit. Torinezët fituan përballjen e javës së 33 me Genoan me rezultatin 4 – 0, duke shtuar pikët...
 • Rritet Euro

  Monedha e Euros ka pësuar ndryshime, pas zgjedhjeve presidenciale që u mbajtën në Francë. Bëhet fjalë për rritje të vlerës, më e madhja që nga mesi i Nëntorit të...
 • Fitojnë ekipet e kreut

  Asnjë nga ekipet e kreut nuk dështoi në takimet e javës së 30. Kukësi mbetet i pathyeshëm në këtë kampionat. Skuadra e Ernest Gjokës mundi 4 – 1 Tiranën...
 • Përse duhet ngrënë lëvozhga e vezës

  Business Insider raporton se çdo vit, vetëm në SHBA industria e ushqimit është përgjegjëse për rreth 150 mijë ton humbje të lëvozhgave. Kur vjen puna tek vezët, lëvozhga padyshim që...