Durrësi pa ujë, ngrijnë depozitat mbi pallate

Ngricat në rruge kanë lënë pa ujë Durrësin. Temperaturat nën zero nxorën jashtë funksionit depozitat mbi pallate.
Kane ngrirë gjithashtu dhe tubacionet.

Prej tre ditësh në Durrës nuk ka ujë të pijshëm. Banoret janë të befasuar.  Reshjet e dëborës në bregdet ishin fenomen i rrallë. Dhe menjëherë pas tyre rrugët kanë ngrirë.

Shumë qytetarët të pamësuar me situatë të tillëe kanë pësuar fraktura gjatë lëvizjeve. / TV KLAN

Kategori
AktualitetTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*