Ekzekutohet me armë avokati në mes të Athinës

Një avokat i njohur grek është vrarë me armë zjarri në zyrën e tij në qendër të Athinës. Sipas mediave greke, viktima është Mixalis Zafeiropoulos.

Kanë qenë dy autorë të sulmit, që e qëlluan me gjakftohtësi në zyrën e tij avokatin grek, dhe më pas u larguan me shpejtësi.

Forca të shumta të policisë ndodhen në vendngjarje dhe janë vënë në kërkim të autorëve të vrasjes. /tvklan.al

Kategori
RajoniTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*