ERTUGRUL – EPISODI 196

Serial: 07.02.2017

Çfarë po ndodh me Halimenë dhe Aslihanin?

Uraj Bej detyron të dashurën për ta përdorur si spiune, por takimi i tyre vihet re nga dikush.

Për Halimene është vendosur një shkëmbim me shumë florinj.

A do të arrijë ajo të lirohet para se të mbërrijë Ertugruli?

Kategori
ERTUGRUL
0 Komente

Përgjigju

*

*

Të Lidhura

 • ERTUGRUL – EPISODI 201

  Si është gjendja e Ertugrulit dhe çfarë lajmi merr Halimeja? Mes lotesh të gjithë po vuajnë brenda çadrës ku ndodhet trupi i pajetë i Ertugrulit. Halimeja duhet të japë...
 • ERTUGRUL – EPISODI 200

  Maria është e mërzitur për tradhëtinë e Turgutit. Turguti arrin në kamp dhe i dorëzon letrën Ertugrulit. Çfarë shkruhet në mesazhin e helmuar? Gjatë darkës të të dy familjeve,...
 • ERTUGRUL – EPISODI 199

  Një mesazh vdekjeprurës po përgatitet. Kush është marresi i kësaj letre? Turguti vazhdon ti shërbejë Ertugrulit dhe vihet në ndjekje të mesazherit. Skllavi i Ertugrulit ka zbuluar vendin ku...
 • ERTUGRUL – EPISODI 198

  Një takim mes Turgutit dhe shokut te tij do të vërehet nga personi i gabuar. Tashmë Ertugruli është zbuluar në lojën e tij brenda pallatit. Amanda lihet e lirë...