ERTUGRUL – EPISODI 201

serial: 21.02.2017

Si është gjendja e Ertugrulit dhe çfarë lajmi merr Halimeja?

Mes lotesh të gjithë po vuajnë brenda çadrës ku ndodhet trupi i pajetë i Ertugrulit.

Halimeja duhet të japë lajmin e dhimbshëm tek banoret e tjerë të kampit.

Si do të pritet Turguti në han dhe çfarë do të ndodhë me të?

Kategori
ERTUGRUL
1 Koment
 • egzon leca
  20 Shkurt 2017 at 21:13
  Përgjigju

  Ka mbaru ertugruli

 • Përgjigju

  *

  *

  Të Lidhura

  • ERTUGRUL – EPISODI 200

   Maria është e mërzitur për tradhëtinë e Turgutit. Turguti arrin në kamp dhe i dorëzon letrën Ertugrulit. Çfarë shkruhet në mesazhin e helmuar? Gjatë darkës të të dy familjeve,...
  • ERTUGRUL – EPISODI 199

   Një mesazh vdekjeprurës po përgatitet. Kush është marresi i kësaj letre? Turguti vazhdon ti shërbejë Ertugrulit dhe vihet në ndjekje të mesazherit. Skllavi i Ertugrulit ka zbuluar vendin ku...
  • ERTUGRUL – EPISODI 198

   Një takim mes Turgutit dhe shokut te tij do të vërehet nga personi i gabuar. Tashmë Ertugruli është zbuluar në lojën e tij brenda pallatit. Amanda lihet e lirë...
  • ERTUGRUL – EPISODI 197

   Ertugruli është gati të bëjë shkëmbimin për të liruar Halimenë. Çfarë ndodh me grabitësit? Uraj Bej vret aleatët e tij për të fituar besimin e Ertugrulit. Tashmë mes tyre...