ERTUGRUL – EPISODI 205

Serial: 07.03.2017

Ertugruli del triumfator para tregtarëve.

Flamuri i fisit Kaja tashmë do të valëvitet krenar në kështjellën e hanit.

Si do të reagojë populli nga kjo fitore e Ertugrulit?

Dy aleatët tashmë armiq përballen me njëri-tjetrin.

A do të arrijë Uraj bej ti mbyllë gojën Simonit?

Skllavi që shpëtoi Ertugruli vazhdon të punojë për të nxjerrë ar nga lumi.

Këtë herë ky mision do të zbulohet nga dikush.

Kategori
ERTUGRUL
0 Komente

Përgjigju

*

*

Të Lidhura

 • ERTUGRUL – EPISODI 210

  Ertugrul duket se do të mbetet pa aleatë si pasojë e mashtrimeve të Ural bej dhe Emirit Sadedin. Aslihan vazhdon të kërcënojë me fjalë Halimenë. Cili është plani i...
 • ERTUGRUL – EPISODI 209

  Mes dy grave ka nisur një konkurencë dhe zenka deri në kërcënime. Aslihan tashmë betohet për hakmarrje. Mbledhja e bejlereve kryesuar nga Ertugrul ndërpritet nga një armik i paftuar....
 • ERTUGRUL – EPISODI 208

  Cili është plani i ardhshëm i Ertugrul? Aslihan kërkon të nxjerrë mllefin e saj tek Halimeja. Ndërkohë Halimeja mëson një të vertetë të hidhur. Xhandar bej merr vesh përgjigjen...
 • ERTUGRUL – EPISODI 207

  Aslihan mezi po pret për përgjigjen përfundimtare të Ertugrulit. Çfarë vendimi do të marrë Xhandar bej? Halime më në fund fiton pak qetësi në familjen e saj teksa pret...