ERTUGRUL – EPISODI 247

Serial: 12.07.2017

A është pajtuar Vasiliusi me Helenën? A do të martohen ata?

Njeriu besnik i Ertugrulit ndihmohet nga dikush për t’u arratisur.

E hidhëruar pa fund, Banu vajton humbjen e babait të foshnjes së saj.

Alijar beu arreston Axhar bej dhe vajzën e tij si tradhëtarë të kampit.

Shokët e ngushtë betohen para kufomes së Doganit për hakmarrje.

Kategori
ERTUGRUL
1 Koment
 • SonJa
  22 Shtator 2017 at 05:57
  Përgjigju

  Ju lutem me tregoni se si ta show ket filem te ertugal faleminderit per mirkuptimin!

 • Përgjigju

  *

  *


  Emisione