ERTUGRUL – EPISODI 260

Serial: 04.09.2017

Si është gjendja shëndetësore e Alijar beut?

Sulltani bekon djalin e dytë të Ertugrulit.

A do të jetë ai themuesi i perandorisë osmane?

Satedin Kopek vjen në kamp për të takuar Ertugrulin.

Kategori
ERTUGRUL
13 Komente
 • vigan
  1 Gusht 2017 at 04:43
  Përgjigju

  kur do filloj perseri Ertugruli

 • Icebo
  1 Gusht 2017 at 19:45
  Përgjigju

  Pse nuk Po luan Ertugruli?

 • Ammar
  1 Gusht 2017 at 20:32
  Përgjigju

  A mos do ta beni te gjithe Gushtin pushim me serialin Ertugrul?

 • Enisi
  1 Gusht 2017 at 20:38
  Përgjigju

  Kur fillon Ertugrul?

 • Loku
  1 Gusht 2017 at 21:20
  Përgjigju

  E pra. Serial fantastik. Pse e ndalet.

 • hasan
  2 Gusht 2017 at 19:56
  Përgjigju

  Kit serialin Kurti Dhe Sura ka plot televizione qe
  ekan transmetu 3-4 televizione
  nuk ka shum shikim per kit serial
  maj mir osht ertugrul

 • Icebo
  3 Gusht 2017 at 21:01
  Përgjigju

  A ka ndonje pergjigjeje?

 • Askush
  3 Gusht 2017 at 23:33
  Përgjigju

  Kam frike se Aleksandr frangaj e ka ndaluar ngaqe e di që katoliket do të mposhten nga ertoguli kështu që eshte bërë si i xhindosur.. hahaha hahaha

 • Icebo
  4 Gusht 2017 at 18:44
  Përgjigju

  Me 4 Shtator fillon perseri.prsh

 • Arbër
  6 Gusht 2017 at 20:14
  Përgjigju

  Ju lutem a ka mundësi të na tregoni se kur rifillojnë serialet “Ertugrul” dhe “Fate të kryqëzuara”?
  Jam shikues i rregullt por nuk kam vërejtur ndonjë paralajmërim për ndërprerje të këtyre serjaleve.

 • Zenel
  21 Gusht 2017 at 21:18
  Përgjigju

  Qpo ndodh me serialin ertugrul ?
  Kur refillon apo esht nderprer ?!!

 • granit
  10 Shtator 2017 at 15:58
  Përgjigju

  pse nuk po mun me kqyr filmin ne veb faqe por vetem tregimin per episodin se qfar do te ndoll

 • Keni
  24 Tetor 2017 at 18:51
  Përgjigju

  Si quhet djali i dyte i Ertugrulit ju lutem?

 • Përgjigju

  *

  *


  Emisione