Ertugrul ndërpret serialin për arsye personale

Aktori kryesor i serialit “Ertugrul” që transmetohet në Televizonin Klan, ka zgjedhur t’i kalojë pushimet në një vend malor, duke qenë se natyra është vend relaksues për të.

Engin Altan Duzyatan, ka postuar në profilin e tij zyrtar në Instagram një javë më parë një video të mrekullueshme në një resort skish në Turqi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mesa duket aktori ka ndërruar destinacion dhe i është drejtuar vendeve me diell. Ai gjendet aktualisht në një fermë me fusha të gjera në vendlindjen e tij në Izmir.

Ai ka vendosur t’i lërë të presin angazhimet e tij në serialin e pëlqyer, për të shijuar kështu kohën me gruan dhe të birin e tij 1-vjeçar./tvklan.al

 

Kategori
ShowBizTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione
Të Lidhura

 • Juventus marshon drejt titullit

  Juventus duket se do ta mbyllë sa më shpejt çështjen e titullit. Torinezët fituan përballjen e javës së 33 me Genoan me rezultatin 4 – 0, duke shtuar pikët...
 • Rritet Euro

  Monedha e Euros ka pësuar ndryshime, pas zgjedhjeve presidenciale që u mbajtën në Francë. Bëhet fjalë për rritje të vlerës, më e madhja që nga mesi i Nëntorit të...
 • Fitojnë ekipet e kreut

  Asnjë nga ekipet e kreut nuk dështoi në takimet e javës së 30. Kukësi mbetet i pathyeshëm në këtë kampionat. Skuadra e Ernest Gjokës mundi 4 – 1 Tiranën...
 • Përse duhet ngrënë lëvozhga e vezës

  Business Insider raporton se çdo vit, vetëm në SHBA industria e ushqimit është përgjegjëse për rreth 150 mijë ton humbje të lëvozhgave. Kur vjen puna tek vezët, lëvozhga padyshim që...