AGRON HAMO

  • RUDINA – PARODISTET E VLORES: HUMORI DHE JETA SE BASHKU NE SKENE; NORA WELLER, NJE SHQIPTARE QE ARRITI SUKSESIN NE KEMBRIXH

    Të ftuar: Afrim Agalliu – Aktor Agron Hamo – Aktor Muhamet Lika – Aktor Ata janë personazhe që na kanë dhuruar emocione dhe të qeshura pafund me interpretimet e tyre. Paroditë e tyre janë duartrokitur shumë dhe ende mbeten në memorien e publikut shqiptarë. Bëhet fjalë për Parodistët e Vlorës, aktorët...
  • ZONE E LIRE – EMISIONI 571

    EDI RAMA – Master of puppets Intervista: “KAZAN MEDIATIK, JO KAZAN MEDIATIK” Intervista: “MODELI I PREFERUAR I EDI RAMËS” Intervista: “NJË KM SI EDI RAMA” Pas 7 vitesh mungesë në studion e emisionit “Zonë e Lirë”, Kryeministri Edi Rama rikthehet në një intervistë me gazetarin Arian Çani, në Televizionin...
Emisione