aksident ne maqedoni

  • Plagoset ish-ministri Arben Ahmetaj, u aksidentua në Maqedoni

    Ish-ministri i Financave Arben Ahmetaj është plagosur në një aksident automobilistik në Maqedoni. Media maqedonase “Telma” shkruan se aksidenti ka ndodhur në autostradën Tabanovc-Kumanovë. “Zhurnal” shkruan se në aksident u përfshinë një autobus dhe dy makina. Në total janë plagosur 14 persona, mes të cilëve edhe Ahmetaj, i cili po...
Emisione