Anais Lika

  • OPINION – SEKSI, A JANE SHQIPTARET TE KOMPLEKSUAR?

    Të ftuar: Zhaklina Lekatari, Preç Zogaj, Albatros Rexhaj, Rita Petro, Arber Çepani, Rudina Dembacaj, Florian Gjini, Anais Lika Mashkulli nuk duhet të pyesë të dashurën e tij pas seksit se a të pëlqeu. Kështu u shpreh sonte në studion e emisionit “Opinion”, blogerja Zhaklin Lekatari, e cila shtoi se një...
  • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 41

    Të ftuar: Anais Lika dhe Albi Isakaj...
Publicitet
Emisione