Andeta

  • Video/ Rozana Radi shpërthen në lot pas mesazhit prekës të së motrës

    Këngëtarja Rozana Radi ishte e ftuar këtë të hënë në Televizionin Klan në emisionin “Rudina” të Rudina Magjistarit, ku përjetoi momente prekëse gjatë videomesazhit të së motrës, Andetës. Rozana dhe e motra, veçanërisht nuk i mbajtën dot lotët kur Andeta përmendi momentet e vështira të humbjes së prindërve.  “Si...
Emisione