Arber Çepani

 • OPINION – SI KA NDRYSHUAR BUKURIA NE VITE!

  Të ftuar: Oriela Nebiaj – Restorant UMAMI Dhurata Shehri – Petagoge Endrit Mertiri – Fotograf Nevila Shtylla – Prezantuese Irena Savo – Mjeke Gëzim Tushi – Sociolog Iva Tiço – Gazetare Arbër Çepani – Prezantues   Pedagogia e letërsisë në UT, Dhurata Shehri, në lidhje me ndryshimin e të bukurës në vite është shprehur se kur...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 82

  Të ftuar: Kiara Tito dhe Arbër Çepani...
 • Video/ Arbër Çepani tregon pse u bë vegjetarian

  Katër vite më parë ai mori vendimin për t’u kthyer në vegjetarian. Një zgjedhje kjo e bërë me bindje të plotë dhe ndër më të mirat në jetë siç e quan Arbër Çepani. Ai ishte sot i ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë”, në Tv Klan nga ku tregoi se...
 • OPINION – PIJET TRADICIONALE SHQIPTARE!

  Të ftuar: Arbër Çepani, Rigers Kaçorri, Dhurata Thanasi, Levent Nurellai, Artan Balaj, Blerim Kokomani, Ilir Dushkaj dhe Fation Tila Prodhimi i rakisë është një traditë e vjetër në vendin tonë, por disa zona shquhen për një përgatitje më të veçantë të saj. Arbër Çepani, i cili ka një biznes privat...
 • OPINION – SEKSI, A JANE SHQIPTARET TE KOMPLEKSUAR?

  Të ftuar: Zhaklina Lekatari, Preç Zogaj, Albatros Rexhaj, Rita Petro, Arber Çepani, Rudina Dembacaj, Florian Gjini, Anais Lika Mashkulli nuk duhet të pyesë të dashurën e tij pas seksit se a të pëlqeu. Kështu u shpreh sonte në studion e emisionit “Opinion”, blogerja Zhaklin Lekatari, e cila shtoi se një...
 • OPINION – FEMIJE NE KOHE TE NDRYSHME!

  Të ftuar: Neritan Ceka, Arlinda Dudaj, Gjergj Bojaxhi, Auron Tare, Fjodora Fjora, Denata Toce,  Fjoralba Dizdari, Arber Çepani Profesori Neritan Ceka, sonte, në studion e emisionit “Opinion” në një udhëtim përgjatë fëmijërisë ka treguar për fillimin e klasës së parë, gjetjen e dy murtajave te dera e shkollës, si...
Emisione