Arden Sinani

  • STOP/ Lushnje, shuhet foshnja për mjekim të pakujdeshëm, mjeku kundër ekspertizës

    Arden Sinani tregon në “Stop” tragjedinë në familjen e tij që daton në 30 mars 2016. Djali i tyre 11 muajsh u rrëzua dhe të nesërmen ndërroi jetë. Ai thotë, se e coi foshnjen në spitalin e Lushnjes dhe mjeku Sami Osmani, pasi i bën grafi në kokë, i...
  • STOP – EMISIONI 28 (SEZONI 3)

    S(t)alla e parlamentit në ngërc, pajisja e rrezeve tek onkologjiku jashtë funksionit. Parlamenti u mblodh sot sërish në seancë plenare, por si edhe të enjten e kaluar, nuk mundi të zhvillojë punime normale. Një incident mes kreut të Kuvendit Gramoz Ruci dhe deputetit demokrat Flamur Noka dhe përjashtimi i...
Emisione