ARINDA GJONI

 • Video/ Porosia e babait përlot këngëtaren në emision

  Këngëtarja Arinda Gjoni ishte një ndër të ftuarat artiste në emisionin “Kush vjen për drekë” në Tv Klan, nga ku është surprizuar përmes një videomesazhi nga babai i saj. Gjoni tha se ka marrëdhënie shumë të ngushtë me babain e saj dhe nuk bën asgjë pa marrë më parë mendimin e tij....
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 85

  Të ftuar: Arinda Gjoni dhe Ardit Çuni...
 • RUDINA – “8 FEMRAT” NE TEATRIN KOMBETAR; HOLTA PILZ; ARINDA GJONI!

  Të ftuar: Zamira Kita – Aktore, Drejtore e teatrit Andon Zako Çajupi në Korçë Rajmonda Bulku – Aktore Driada Dervishi – Regjisore Holta Pilz – Modele Bodybilding, trajnere Arinda Gjoni – Këngëtare...
 • Arlinda merr kupën e mbrëmjes në YFSF

  Ora 20.15 si gjithnjë në frekuencat e Televizionit Klan sjell edhe këtë nata “Your Face Sounds Familiar”. Si çdo herë performancat e këngëtarëve të këtij kasti ngjallën kuriozitet për shikuesit. Startoi Beatriks Ramosaj me Bruno Mars, e cila ishte kthyer totalisht në personazhin që interpretonte. Shpat Kasapi solli Tarkanin...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 559

  ARINDA GJONI – ‘Po ti kush je? Personazhi / Arinda Gjoni mirditoria simpatike nga Italia Intervista: “LIMITET E ARINDËS” PETRIT GANI – ‘Po ti kush je?’ Personazhi atipik / Petrit Gani: Të ndryshohet urgjent Himni Kombëtar Intervista: “RRETH FLAMURIT TË PËRBASHKUAR” KRESHNIK SPAHIU, HENRI CILI – Politike / Aktualiteti i...
Emisione