Arjan Çani

 • Video/ A do ta lejojë Edi Rama ‘Principatën e Libofshës’?

  Princi Jarl Ale de Basseville ishte sot i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, në Tv Klan. Prej kohësh Ale de Basseville përflitet në mediat shqiptare për krijimin e një Principate në Libofshë. Por sot, Princi u përball me analistin Artur Zheji lidhur me këtë çështje. “Është gjithmonë e mundur...
 • Video/ “Alo, Moisi Habilaj jam”. Telefonatat në celularin e Edi Ramës

  I ftuar në emisioni “Zonë e lirë” në Tv Klan, Kryeministri Edi Rama iu përgjigj “telefonatave” që mbërrinin në sekretarinë e tij telefonike. Moderatori Arjan Çani bëri rolin e telefonuesve, duke imituar personazhe të ndryshëm të Partisë Socialiste që telefonojnë Kryeministrin, por jo vetëm. Arjan Çani: Alo Sali Berisha...
 • Foto/ Pas timonit, Arjan Çani i dhuron Ramës ….

  Pas timonit të makinës që i dhuroi në muajin Qershor para zgjedhjeve, Arjan Çani i ka bërë Kryeministrit Edi Rama një tjetër dhuratë. I ftuar sonte në “Zonë e Lirë” në Tv Klan, Çani i dhuroi Ramës pjesën e munguar të timonit. Ai është airbagu, për t’u mbrojtur nga goditjet....
 • Video/ Rama: Mediat nuk më bojkotojnë, unë jam ushqimi i tyre

  I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, Kryeministri Edi Rama foli për sulmin që u bëri gazetarëve dy ditë më parë në lidhje me çështjen “Tahiri”. I pyetur nga drejtuesi i emisionit Arjan Çani përse mediat nuk e bojkotuan pas ofendimeve ndaj gazetarëve, Kryeministri tha se...
 • Video/ Endri: Më ndihmoni të bëhem vajzë

  Endri nga Vlora ishte sot i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, në Tv Klan nga ku kërkoi ndihmë për të kryer operacione për t’u shndërruar në vajzë. 30 – vjeçari tha se që i vogël ka ndjerë se ishte ndryshe dhe se i pëlqente të ishte vajzë. Ai sqaroi me...
 • Video/ Edi Rama është reformist, fasadist apo revanshist? Përballja Çili-Zheji

  Analistët Artur Zheji dhe Henri Çili ishin sot përballë njëri-tjetrit në emisionin “Zonë e Lirë”, në Tv Klan. Edi Rama reformist, fasadist apo revanshist? Kjo ishte pyetja që iu drejtua analistëve. Çili tha se Rama është reformist duke theksuar se ka inovacion, pasi kryeminitri mori më shumë mandate në...
 • Video/ Arjan Çani më në fund hap profil në rrjetet sociale

  Gazetari dhe drejtuesi i emisionit “Zonë e Lirë” në Tv Klan, Arjan Cani është bërë më në fund pjesë e rrjeteve sociale. Çani shpeshherë ka sqaruar se nuk ka një profil personal në rrjetet sociale, ndërkohë që sot ndryshe nga çdo herë tjetër drejtuesi i “Zonë e Lirë”, njoftoi...
 • Video/ Politikani më i vështirë për t’u intervistuar? Përgjigjen Çani e Vasili

  Ndërkohë që gatuanin në emisionin “Kush vjen për drekë”, gazetarët Arjan Çani dhe Eni Vasili nuk i kanë shpëtuar pyetjeve nga polika. Moderatorja Arjola Shehu i pyeti për politikanin më të vështirë për t’u intervistuar. Gazetarët Vasili dhe Çani kanë qenë në një mendje dhe të dy kanë thënë emrin...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 4

  Të ftuar: Eni Vasili dhe Arjan Çani...
 • Video/ 7-vjeçarja autike realizon ëndrrën, vjen në “Zonë e Lirë”

  Dritjona Ymeraj, 7 vjeç ka realizuar sot ëndrrën e saj për të qenë pjesë e emisionit “Zonë e Lirë” në “Tv Klan”. 7-vjeçarja, sipas logopedistes Gentiana Sinaj, është diagnostikuar me autizëm infantil në moshën 3 vjeç e gjysmë dhe kjo diagnozë nuk ndryshon. Sinaj tha se Jona gjatë akteve...
 • OPINION – KRIZA POLITIKE, CFARE DO TE NDODHE?

  Të ftuar: Arjan Cani, Armand Shkullaku, Prec Zogaj, Balton Haxhiu, Spartak Ngjela, Lorenc Vangjeli I ftuar në emisionin “Opinion”, gazetari Baton Haxhiu ka komentuar marrëdhëniet dhe situatën e momentit mes dy forcave më të mëdha qeverisëse. Ai është shprehur se kryesisht dy vitet e fundit marrëdhënia Meta-Rama nuk i...
 • Faydee: Para se të bëhesha i famshëm punoja në një fabrike dhe shefin e kisha shqiptar

  I ftuari i parë në emisionin që transmetohet çdo të premte mbrëma në Telvizionin Klan është këngëtari i mirënjohur Faydee i njohur për këngët e tij shumë të pëlqyera nga publiku si “Laugh ‘till you cry”, “Can’t let go”, Habibi, etj. 30-vjeçari po intervistohet live nga moderatori Arjan Çani....
 • Your Face Sounds Familiar/ Flaka Krelani “ndez” skenën, shpallet fituese

  Ka nisur me shumë energji pozitive puntata e parë e sezonit të dytë të superproduksionit “Your Face Sounds Familiar”, në Televizionin Klan, ku fituese pas votimit të antarëve të jurisë dhe të artistëve, u shpall Flaka Krelani me interpretimin e saj si Freddie Mercury. Nën prezantimin e moderatores Alketa Vejsiu...
 • Për herë të parë në Zonë e Lirë aktori i mirënjohur Ndriçim Xhepa

  I ftuari i radhës në emisonin Zonë e Lirë është aktori shumë i dashur për publikun, Ndriçim Xhepa. Së bashku me Arjan Çanin ai kujton disa momente të roleve të filmave shqiptarë në të cilët ka luajtur. Ai rrëfen se nuk ka kënduar asnjëherë me babanë e tij dhe në...
 • Zonë e Lirë/ Xhesika Ndoj e fiksuar pas Majk?

  Ndërsa i përgjigjet atyre çfarë thuhet në media për të ajo deklaron: Arjani: Mendon se duhet të ushtrohesh akoma në këndim, Xhes? Xhesika: Jo, këndoj më mirë live sesa në playback, muzika është pasioni im. Arjani: Ja çfarë shkruajnë mediat për ty zemër… “Poston rregullisht foto në shtrat me femra...
 • Zonë e Lirë/ “Seksi jam, s’kam pse bëj!” Fotot “e nxehta” të Xhesika Ndoj

  E ftuara e parë këtë të premte në emisionin më të ndjekur nga shqiptarët “Zonë e Lirë” e moderuar nga Arjan Çani, ëhstë këngëtarja Xhesika Ndoj  për të promovuar këngën e saj më të re me titullin: “Nga ma le”. Arjani:  Xhesi, çfarë ka ndodhur me jetën tënde? E...
 • “Zonë e Lirë”/ Linda Rei: Isha djalë, ja përse u bëra vajzë

  Këtë të premte, në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit, që transmetohet në Televizionin Klan, ishte e ftuar Linda Rei, një 29 – vjeçare e lindur djalë, por e kthyer më pas në vajzë. Në studio, ajo shpjegoi arsyen përse kishte marrë një vendim të tillë: “Kam lindur djalë, por...
 • Zonë e Lirë/ Iva Aliko, përzgjedh politikanët me të cilët do preferonte të shkonte në shtrat

  Iva Aliko e ftuar në emisionin “ Zonë e Lirë” të Arjan Çanit  pohoi se dy politikanë e kanë kërkuar dhe telefonuar për ta takuar. Me njërin prej tyre ka pranuar të takohet vetëm për një gotë verë dhe jo për seks. Në disa intervista në median rozë ajo...
 • Xing-Xing/ Surprizat e programacionit në “TV KLAN” për mbrëmjen e fundvitit

  Qëndroni me Televizionin KLAN përgjatë natës së ndërrimit të viteve, me një programacion special i cili fillon në orën 21:00 me show-n festiv “Xing-Xing, Gëzuar 2017”. 21:00-23:55 “Xing-Xing, Gëzuar 2017”, një program special ky nga Ermal Mamaqi. Me pjesëmarrjen e një trupe aktoresh humori: Ermal Mamaqi, Zef Deda, Zamira...
 • Ermal Mamaqi i “zë” vendin Arjan Çanit

  Ka filluar me një suprizë të madhe programi “Zonë e Lirë”, në Televizionin Klan. I ulur në vendin e zakonshëm të moderatorit Arjan Çani, ka qenë Ermal Mamaqi. Ajo që ka thënë Ermali në nisje të këtij programi, i ka shokuar të gjithë. “Pas lajmit të ardhjes sime në...
Publicitet
Emisione