Arlind Qorri

 • OPINION – PUBLIK APO PRIVAT?

  Të ftuar: Arlind Qorri, Enriketa Papa, Olti Rrumbullaku, Ermal Hasimja, Blerina Shkurti, Henri Çili Pedagog në universitetin publik dhe privat, me një karrierë 16-vjeçare, Ermal Hasimja, është shprehur se është larguar i neveritur nga Universiteti Publik për pasojë e mungesës së papërgjegjshmërisë dhe seriozitetit të studentëve. Hasimja deklaroi sonte në...
 • OPINION – PROTESTA NDAJ NIKOLLES, PRO DHE KUNDER!

  Të ftuar: Anila Basha, Arlind Qorri, Mark Marku, Henri Çili, Armand Shkullaku, Mentor Nazarko Në lidhje me gjestin e studentës Mirela Ruko, që hodhi salcë mbi kokën e ministres Nikolla, Henri Çili, ka theksuar se protesta është diçka shumë e rëndësishme për shoqërinë, kundër çdolloj grupi e aq më...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 534

  Të ftuar: BRAMATAN – Free Style / Bramatan ‘cmend’ Gjermanine NIKOLIN JAKA – Hashash & Prostitucion : A duhen legalizuar dhe ne Shqiperi? Intervista: “VITI 2026: TE GJITHE ME TREFLETSH NE GOJE” ERVIS ILJAZAJ ARLIND QORRI – Publik apo Privat? Rikthehet debati per arsimin e larte SOTIR QIRJAQI –...
 • OPINION – C’PO NDODH ME MATURANTET?

  Të ftuar: Plarent Ndreca, Arben Gjata, Henri Çili, Neritan Sejamini, Luçian Boçi, Arlind Qorri Emisioni Opinion ka nisur me debate rreth probleme që lindën me maturën shtetërore. Maturantët që janë pjesë e këtij emisioni kundërshtojnë zyrtarin e MAS, Plarent Ndreca i cili thotë se maturantët kanë qënë të mirëinformuar...
Emisione