Arlinda Dudaj

 • RUDINA – SANREMO 2018; LEDIA SULAJ; KREMRAT “CAMELINE”!

  Të ftuar: Leontina Nika – gazetare Kulture “Abc News” Altin Goci – kantautor Arlinda Dudaj – botuese Altin Hazizaj – drejtues CRCA Ledia Sulaj – Prima Balerinë, TKOB Zamira Muça – Përfaqsuese “Cameline Herbal Cosmetics Albania”...
 • OPINION – C’MODEL KEMI NE JETE?

  Të ftuar: Mustafa Nano, Arlinda Dudaj, Ergys Mertiri, Kejdi Mehmetaj, Albatros Rexhaj, Arnida Çapi, Ilda Bejleri Në emisioni ‘Opinion’  mbrëmjen e sotme është duke u folur për modelet që ndjekim në jetë dhe personazhet nga të cilët inspirohemi. Ergy Mërtiri ka thumbuar pikërisht Noizy  dhe Çiljetën për këngën e...
 • OPINION – NGACMIMET SEKSUALE DHE HOLLYWOOD; IBRAHIMA DIOP!

  Të ftuar: Ergys Mertiri, Edmond Tupja, Jonida Shehu, Elton Ilirjani, Blendi Salaj, Arlinda Dudaj, Lorenc Vangjeli, Einxhel Shkira Emisioni “Opinion” ka diskutuar mbrëmjen e sotme rastet e abuzimeve seksuale të raportuara nga aktore të Hollivudit gjatë karrierës së tyre artistike dhe kryesisht për skandalin që plasi së fundmi me...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 17

  Të ftuar: Arlinda Dudaj dhe Herion Mustafaraj...
 • RUDINA – ARLINDA DUDAJ; GJIMNASTRADA “2017”!

  Të ftuar: Arlinda Dudaj, Mimoza Mevlani – Organizatore e Gjimnastradës...
 • OPINION – FEMIJE NE KOHE TE NDRYSHME!

  Të ftuar: Neritan Ceka, Arlinda Dudaj, Gjergj Bojaxhi, Auron Tare, Fjodora Fjora, Denata Toce,  Fjoralba Dizdari, Arber Çepani Profesori Neritan Ceka, sonte, në studion e emisionit “Opinion” në një udhëtim përgjatë fëmijërisë ka treguar për fillimin e klasës së parë, gjetjen e dy murtajave te dera e shkollës, si...
Emisione