Armand Shkullaku

 • OPINION – ÇESHTJA XHAFAJ,SHFAQET DESHMITARI!

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Artan Hoxha – Analist Armand Shkullaku – Gazetar Alfred Peza – Gazetar Ervis Iljazaj – Gazetar Në lidhje te drejtpërdtejte: Gazmend Bardhi – Ish Ministër i Drejtësisë Ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, të enjten, ka treguar mënyrën e intervistimit...
 • OPINION – A KA “SPIUNE” NE NEGOCIATAT ME GREQINE?

  Të ftuar: Mustafa Nano – Gazetar Preç Zogaj – Analist Armand Shkullaku – Gazetar Alfred Peza – ish Deputeti i Partisë Socialiste të Shqiperisë Osman Metalla – Ish Deputet i Partisë Demokratike të Shqipërisë Glevin Dervishi – Këshilltar i Ministrit Të Punëve të Jashtme Lidhje e drejtpërdrejtë me: Kristaq...
 • OPINION – KUSH PO KERKON TE NDAJE KOSOVEN?

  Të ftuar: Edith Harxhi, Armand Shkullaku, Dastid Pallaska, Genti Caga, Mustafa Nano Analisti Destid Pallaska, të mërkurën, është shprehur në lidhje me ndarjen e Kosovës, se çështja nuk qëndron tek shkëmbimi i territoreve, por tek shkëputja e një territori nga Kosova. Pallaska theksoi se shkëmbim territoresh mund të kemi vetëm...
 • OPINION – C’DO TE BEJE OPOZITA PAS PROTESTES?; EKSTRADIMI I NAZIR SEITIT!

  Të ftuar: Armand Shkullaku, Edith Harxhi, Ylli Manjani, Preç Zogaj, Fitim Zekthi Gazetari Armand Shkullaku ka deklaruar se në protestën e opozitës duhej të kishte një hapje më të madhe të kualiteteve shoqërore që mbështesin frontin opozitar në vend. Shkullaku theksoi të hënën në studion e emisionit ‘Opinion’ se...
 • OPINION – CFARE DO TE NDODHE NE PROTESTEN E OPOZITES; ROBERTO TORRICELLI!

  Të ftuar: Mustafa Nano, Alfred Peza, Lorenc Vangjeli, Armand Shkullaku, Preç Zogaj, Mark Marku Kreu  demokrat Lulzim Basha ka folur në emisionin “Opinion” lidhur me organizimin e protestës së opzitës më 27 janar. “Protesta s’bëhet për PD-në, as për karriget tona. Protesta bëhet për drejtësinë e barabartë për të gjithë,...
 • OPINION – FUTBOLLI, DUKA APO FINO?

  Të ftuar: Artan Shyti, Fation Shehu, Denis Bastari, Armand Shkullaku, Çim Peka A e ka shfrytëzuar Armando Duka politikisht statusin e Federatës Shqiptare të Futbollit? Kjo ka qenë pyetja që ka ndarë në ide dhe qëndrime gazetarin Armand Shkullaku dhe avokatin Fation Shehu. Shehu të enjten në studion e emisionit...
 • OPINION -KUSH ESHTE MINISTRI ME I PELQYER I QEVERISE?

  Të ftuar: Armand Shkullaku, Dashamir Shehi, Mark Marku, Alfred Peza, Iris Luarasi, Mustafa Nano   Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi ka diskutuar sot në Opinion lidhur me arritjet e listuara nga Kryeministri Rama gjatë 100 ditëve të para dhe gjatë vitit 2017, të listuara prej tij gjatë zhvillimit të...
 • OPINION – ARRESTIMET, KUSH E KA RRADHEN?

  Të ftuar: Çlirim Gjata, Theodhori Sollaku, Armand Shkullaku, Basir Çollaku, Mustafa Nano, Ervis Iljazaj   Mbrëmjen e së enjtës në emisioni “Opinion” (23 nëntor 2017), është folur rreth urdhëraresteve që ka lëshuar Prokuroria për Krimet e Rënda për tre ish zyrtarë të lartë të Policisë së Shtetit. Në emisionin...
 • RUDINA – ARMAND SHKULLAKU; SOFIA E “ZONE E LIRE”; LIBRI “TE FTUAR NE RRETHIN E DHJETE”!

  Të ftuar: Armand Shkullaku Xheni Brahaj Flutura Açka – Shkrimtare/Autore e librit “Të ftuar në Rrethin e Dhjetë”, Botuese “Skanderbeg Books”...
 • Video/ “Një shef si Shkullaku…”, surpriza e gazetarëve për të

  Armand Shkullaku është surprizuar sot në studion e “Rudina”, nga kolegët e tij gazetarë më të cilët ka punuar në ABC News. Ishin gazetarët Juli Xhokaxhi, Alma Çupi, Mirela Milori, Eni Shehu, Mimoza Koçiu, të cilët rrëfyen marrëdhënien me Shkullakun si epror i tyre. Ata nxorën në pah aftësitë...
 • Video/ Shkullaku zbulon programet e reja në Tv Klan 

  Drejtori ekzekutiv në Televizionin Klan, Armand Shkullaku zbuloi sot nga studio e “Rudina”, programet e reja që pritet të nisin së shpejti. Shkullaku tha se së shpejti në ekranin e Tv Klan do të nisë një emision me personazhe të njohur, të cilët kanë kryer operacione plastike. “Virtuozët”, do...
 • Shkullaku: Provat që tregojnë se Rama e dinte për Saimir Tahirin

  Në emisionin “Opinion” në Tv Klan ku u diskutua për lidhjet e krimit me politikën, gazetari Armand Shkullaku ka deklaruar se Kryeministri Edi Rama kishte qenë në dijeni për implikimin e dyshuar të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Dhe për ta ilustruar, Shkullaku është shprehur se ka prova, si...
 • OPINION – KUSH NEVRIKOSI EDI RAMEN?

  Të ftuar: Mustafa Nano, Klotilda Ferhati, Lorenc Vangjeli, Ervin Salianji, Elja Zotka, Armand Shkullaku Në emisionin “Opinion” të ftuar mbrëmjen e sotme kanë qenë një panel gazetarësh  dhe analistësh të cilët do të përballen mes tyre për reagimet e fundit te Ramës ndaj gazetarëve: “Kush e nevrikosi Edi Ramën”,...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 574

  HENRI CILI vs MAJLINDA BREGU Dorëheqja e Lul Bashës. Pro dhe Kundër JULIAN ZYLA, BATON HAXHIU, ARMAND SHKULLAKU Edi Rama i shpartalloi të gjithe. Po tani? MASSIMO LIVOLSI – ‘Solarin’, cel me i sigurt ne bote tani edhe ne Shqiperi GUIDO BASSI – Mjeku ortoped në spitalin Amerikan INGRID...
 • OPINION – SHPERTHEN LUFTA NE PD!

  Të ftuar: Armand Shkullaku, Dashamir Shehi, Artan Hoxha, Lorenc Vangjeli, Mark Marku, Çim Peka, Ervis Iljazi I ftuar në emision “Opinion” gazetari Armand Shkullaku është shprehur se kjo situatë përplasjesh në Partinë Demokratike pritej pas humbjes së thellë në zgjedhje. Shkullaku është shprehur se për atë që Basha luftoi...
 • OPINION – SI VOTUAN SHQIPTARET?

  Të ftuar: Baton Haxhia, Aleksandër Frangaj, Armand Shkullaku, Artan Hoxha,  Mark Marku, Artur Zheji Drejtori i Televizionit Klan Aleksandër Frangaj, i ftuar në emisionin “Opinion” ka kritikuar ashpër kreu u Partisë Demokratike Lulzim Basha. Ai tha se kjo më shumë se fitore e Partisë Socialiste është humbje e PD...
 • OPINION – QEVERISJA, EDI RAMA PERBALLE GAZETAREVE!

  Të ftuar: Edi Rama, Baton Haxhiu, Henri Çili, Artan Hoxha, Armand Shkullaku I ftuar në emisionin “Opinion” në Tv Klan, Kryeministri Edi Rama ka përjashtuar një koalicion të mundshëm mes Partisë Socialiste dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim pas zgjedhjeve të 25 qershorit. I pyetur për një koalicion të mundshëm...
 • OPINION – RAMA-BASHA KUNDER METES, PERSE?

  Të ftuar: Mark Marku, Artur Zheji, Armand Shkullaku, Lorenc Vangjeli, I ftuar në emisioni “Opinion” profesor Mark Marku është shprehur se pjesa më e kalbur e qeverisë ishte ajo e PS dhe jo e LSI. Marku tha se edhe LSI ka përgjegjësit e saj, por pjesa më e madhe...
 • OPINION – C’NDODHI ME LISTEN E PD-se?

  Të ftuar: Ergys Mertiri, Mark Marku, Artan Hoxha, Çim Peka, Armand Shkullaku Lidhje direkte me: Arben Imami Gazetari Çim Peka është shprehur se lista e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka pasur si kriter vetëm emrat që nuk do të jenë për kandidat në zgjedhjet e 25 Qershorit....
 • OPINION – PRAPASKENAT E MARREVESHJES RAMA-BASHA!

  Të ftuar: Mesila Doda, Henri Çili, Baton Haxhiu, Agron Duka, Preç Zogaj, Armand Shkullaku Lidhje direkte me: Ben Blushi Të ftuarit e mbrëmjes në emisionin “Opinion”, kanë hezituar, t’i përgjigjen pyetjes se cila nga palët fitoi nga marrëveshja politike mes Ramës dhe Bashës. Pjesë e panelit në emision janë Baton...
Emisione