artan hoxha

 • OPINION – ENIGMAT E VDEKJES SE GARDISTIT!

  Të ftuar: Artan Hoxha – Analist Alfred Peza – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Klodiana Lala – Gazetare Gazetari Artan Hoxha, të hënën, ka rrëfyer disa të dhëna në lidhje me vetëvrasjen e Shkëlzen Qordjas, shoferit të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj në garazhet e Gardës së Republikës. Hoxha...
 • OPINION – NEGOCIATAT, CFARE VENDIMI U MOR?

  Të ftuar: Preç Zogaj – Analist Artan Hoxha – Analist Alfred Peza – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Në lidhje direkte: Ditmir Bushati – Ministër i Jashtëm i Shqipërisë Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati, të martën, ka folur në emisionin ‘Opinion’ për procesin e hapjes së negociatave nga BE...
 • OPINION – RENIA E EUROS DHE PARATE E PISTA!

  Të ftuar: Arben Malaj – Ish-Ministër i Financave Klodian Tomorri – Gazetar Artan Hoxha – Analist Ornela Liperi – Kryeredaktorja e revistës “Monitor” Selami Xhepa – Ekspert i ekonomisë Artan Hoxha – Gazetar Gazetari i ekonomisë në Top Channel, Klodian Tomorri është shprehur se rënia e euros në vend...
 • OPINION – KUSH PO PERGJON POLITIKEN?

  Të ftuar: Fatos Klosi – Ish kreu i Shërbimit Informativ Kombëtar Preç Zogaj – Analist Mustafa Nano – Gazetar Fahri Balliu – Gazetar Robert Rakipllari – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Arjan Dyrmishi – Ekspert sigurie   Gazetari Artan Hoxha në lidhje me temën e emisionit ‘Opinion’ se ‘kush...
 • OPINION – SA ESHTE PASURIA E POLITIKANEVE?

  Të ftuar: Lorenc Vangjeli – Analist Ylli Manjani – Ish Ministër i Drejtësisè Agron Shehaj – Deputet i PD Ola Xamo – Gazetare Sokol Xhamet – Gazetare Artan Hoxha – Gazetar Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj, numri dy më i pasur i Parlamentit shqiptar, të martën, deklaroi se...
 • OPINION – PROBLEMET E TURIZMIT NE SHQIPERI!

  Të ftuar: Blendi Klosi – Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Dritan Leli – Kryetar i Bashkisë Vlorë Jamarbër Malltezi – Departamenti i Mjedisit në PD Artan Hoxha – Analist Mentor Kikia – Gazetar Isa Sakja – Kryetar i Bashkisë Kavajë Në lidhje të drejtpërdrejtë: Etleva Fetahu – Manaxhere produkti...
 • OPINION – FLET GAZETARI QE RREGJISTROI PERGJIMIN XHAFAJ; PIKEPYETJET E ÇESHTJES XHAFAJ?

  Flet gazetari që rregjistroi përgjimin Xhafaj! Jetmir Olldashi – Gazetari që rregjistroi përgjimin Xhafaj! Gazetari investigativ, Jetmir Olldashi, të hënën, ka treguar mënyrën se si kontaktoi me Dëshmitarin X, ose ndryshe Albert Veliun dhe mënyrën e regjistrimit të audio-përgjimit. Olldashi tregoi se përgjimi ishte bërë me stilolaps pasi “Babalja”...
 • OPINION – ÇESHTJA XHAFAJ,SHFAQET DESHMITARI!

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Artan Hoxha – Analist Armand Shkullaku – Gazetar Alfred Peza – Gazetar Ervis Iljazaj – Gazetar Në lidhje te drejtpërdtejte: Gazmend Bardhi – Ish Ministër i Drejtësisë Ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, të enjten, ka treguar mënyrën e intervistimit...
 • OPINION – RAMA DHE XHAFA THYEJNE HESHTJEN!

  Të ftuar: Mark Marku – Petagog Lorenc Vangjeli – Analist Atan Hoxha – Analist Klodiana Lala – Gazetare Mustafa Nano – Gazetar   Gazetarja e kronikës, Klodiana Lala, të mërkurën, është shprehur se punonjësit e Policisë së Shtetit e kanë të vështirë të kontrollojnë emrin e Agron Xhafës në...
 • OPINION – PER ÇFARE E AKUZON PD MINISTRIN XHAFAJ?

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Lorenc Vangjeli – Analist Enkelejd Alibeaj – Deputet i PD-së Alfred Peza – Gazetar Gazment Bardhi – Ish-ministri i Drejtësisë Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, deklaroi se ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka ndihmuar vëllain e dënuar për trafik droge, duke përdorur...
 • OPINION – SHKARKOHET PROKURORI I TAHIRIT; TE PANJOHURAT E LUFTES SE DYTE BOTEROR!

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Lorenc Vangjeli – Analist Mark Marku – Petagog Basir Çollaku – Gazetar Drejtuesi i emisionit “Xhungel”, Artan Hoxha është shprehur se shkarkimi i Prokurorit të Krimeve të Rënda, Besim Hajdarmataj është bërë me ndërhyrje të ambasadës amerikane. Hoxha tha të mërkurën në studion...
 • OPINION – A DO TE BURGOSET SAJMIR TAHIRI?

  Të ftuar: Mark Marku – Petagog Alfred Peza – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Robert Rakipllari – Gazetar Preç Zogaj – Analist Kryeministri Edi Rama ka vlerësuar dorëzimin e mandatit të deputetit nga Saimir Tahiri, duke e konsideruar akt dinjitoz. Në një intervistë për emisionin...
 • OPINION – SHQIPTARET DROGE ME AVION NGA KOLUMBIA!

  Të ftuar: Mirela Minori – Gazetare Artan Hoxha – President “Tirana Business University” Klodiana Lala – Gazetare Lorenc Vangjeli – Analist Ornela Liperi – Kryeredaktore e Revistës “Monitor” Gazetarja e kronikës, Klodiana Lala, deklaroi se Dritan Gradica është identiteti i një prej dy shqiptarëve të arrestuar në Spanjë si...
 • OPINION – ÇFARE NDODHI ME RAMEN NE BERLIN?

  Të ftuar: Klea Maliqi – Zv Ministre e Europës dhe Punëve të Jashtme Alfred Peza – Gazetar Preç Zogaj – Analist Ylli Manjani – Ish Minister i Drejtesisë Cfarë ndodhi me Ramën në Berlin? Zv.ministrja e Europës dhe Punëve të Jashtme, Klea Maliqi, të enjten në darkë, është shprehur se...
 • OPINION – PSE JU NDALUA TOM DOSHIT HYRJA NE SHBA; Ç’PO NDODH ME PD-në?

  Të ftuar: Mirela Milori – Gazetar Robert Rakipllari – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Ervis Iljazaj – Gazetar Arben Imami – Ish-ministri i Mbrojtjes   Pse ju ndalua Tom Doshit hyrja në SHBA? Personat që Shtetet e Bashkuara të Amerikës, i kanë shpallur non grata, janë të shumtë dhe...
 • OPINION – BIZNESI I VOGEL, SA CENOHEN QYTETARET!

  Të ftuar: Florion Mima – Deputet i PD-së Blerina Gjylameti – Deputete e PS-së Bujar Muça – Nënkryetar i Shoqatës së Biznesit të Vogël Ola Xami – Gazetare Olti Rrumbullaku – Petagog Besart Kadia – Insituti Shqipetar për Sipërmarrjen Artan Hoxha – President ” Tirana Business University” Në lidhje...
 • OPINION – A DUHET TE RISHIKOHET TAKSA E RRUGES SE KOMBIT?

  Të ftuar: Nikolin Jaka – Kryetar i Dhomes së Trektisë dhe Industrisë Gjergj Buxhuku – Konfindustria Gjergj Bojaxhi – Analist Sokol Kolgjini – Kryetar i Shoqatës së Biznesit Kukës Mira Pagaçi – Drejtore e Bashkimit Tregtar të Shqipërisë Artan Hoxha – Analist Safet Gjici – Biznesmen   Një kolltuk...
 • OPINION – PD, FAKTE TE REJA PER ÇESHTJEN HABILAJ; VETINGU SI DO TE ZBULOHEN TE KORRUPTUARIT?

  Të ftuar: Ylli Manjani – Ish-Ministër i Drejtësisë Artan Hoxha – Gazetar Alfred Peza – Ish-Deputet i PS-së Mark Marku – Petagog Enkeled Alibeaj – Deputet i PD-së Sokol Hazizaj – Jurist  Artan Lame – Drejtor i ALUIZni-t   PD, fakte te reja për çështjen Habilaj! Deputeti i Partisë...
 • OPINION – MONIKA KRYEMADHI, Ç’PO NDODH ME LSI-në?

  Të ftuar: Monika Kryemadhi – Kryetare e LSI-së Lorenc Vangjeli – Gazetar Ervis Iljazaj – Drejtor “Mapo” Juli Xhokaxhi – Gazetare “ABC NEWS” Artan Hoxha – President “Tirana Business Univetsity”   Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, është shprehur se çizmja e hedhur kundrejt kryeministrit Edi Rama në Kuvendin e Shqipërisë,...
 • OPINION – ÇFARE FSHIHET PAS ARRESTIMEVE NE LEZHE?

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Aldo Bumci – Deputet i PD-së Pjerin Ndreu – Deputet i PS-së Armand Bajrami – Gazetar   Gazetari Artan Hoxha është shprehur se gjyqtari i Gjykatës së Lezhës është kërcënuar me jetë, ndërsa e kishte të pamundur për të gjykuar objektivisht kryetarin Fran Frrokaj dhe zyrtarë...
Emisione