Artan Shyti

 • OPINION – FUTBOLLI, DUKA APO FINO?

  Të ftuar: Artan Shyti, Fation Shehu, Denis Bastari, Armand Shkullaku, Çim Peka A e ka shfrytëzuar Armando Duka politikisht statusin e Federatës Shqiptare të Futbollit? Kjo ka qenë pyetja që ka ndarë në ide dhe qëndrime gazetarin Armand Shkullaku dhe avokatin Fation Shehu. Shehu të enjten në studion e emisionit...
 • OPINION – A DO TE NDAHET SPANJA?; MASAKRA E LAS VEGAS-it!

  Të ftuar: Majlinda Bregu, Artan Shyti, Mirela Milori, Arjan Curri...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 563

  SHPETIM NAZARKO, GRIDA DUMA – Pokeri politik / Rama? Basha? Meta? Kush po luan bllofin? PIP DUNI, FLAURA KURETA, RAJMONDA BULKU, NIADA SALIASI, LULJETA HOXHA, JULINDA EMIRI, GLADIOLA HARIZAJ, DORI CAUSHI – Teatër/ ‘Pushteti i Grave’ të Aristofanit sipas Pip Dunit Intervista: “GRATË E PIP DUNIT” ARTAN SHYTI, ERVIN...
 • OPINION – KAMPIONET E SHQIPERISE!

  Të ftuar: Luiza Gega, Klodiana Shala, Sait Prizreni, Artan Shyti, Altin Kodra, Elektra Zykaj, Briken Calja Kampione e shumë garave, atletja Luiza Gega, sonte, në studion e emisionit “Opinion” ka treguar se stervitet rreth 2400 m mbi nivelin e detit në Kenia, Afrikë. Gega tha se është viti i tretë...
 • OPINION – VARESIA NDAJ BIXHOZIT!

  Të ftuar: Akil Pano, Viron Bezhani, Artan Shyti, Juli Xhokaxhi, Mond Harizaj, Aurela Agalliu Pastor Akil Pano, sonte, në studion e emisionit Opinionit, ka theksuar se në 21 vite eksperiencë si pastor në Tiranë, kam trajtuar shumë individë, të cilët vinin nga martesa të thyera dhe familje të shkatërruara...
 • OPINION – PSE U SHPARTALLUAN KUQEZINJTE!

  Të ftuar: Hygerta Sako, Artan Shyti, Astrit Hafizi, Shkëlqim Muça, Reis Çiço, Anila Basha,  Alban Bushi, Vilma Masha Emisioni Opinion në TV Klan ka si temë të mbrëmjes humbjen e thellë të kombëtares së Shqipërisë me ekipin e Izraelit në “Elbasan Arena”. Alban Bushi pjesë e rëndësishme e stafit...
Emisione