AUREL THELLIMI

 • RUDINA – IRIS LUARASI: SI NDIHEM NE PERBALLJE DEBATESH; AUREL THELLIMI!

  Të ftuar: Iris Luarasi-Gazetare/Pedagoge Aurel Thëllimi – Bariton, pjesë e TKOB dhe këngëtar i muzikës së lehtë...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 53

  Të ftuar: Loreta Berhami dhe Aurel Thellimi...
 • Video/ Loreta Berhami tregon si u njoh me bashkëshortin 

  Drejtuesja e shtëpisë botuese ‘Pegi’, Loreta Berhami ishte sot në emisionin “Kush vjen për drekë”, nga ku përveç aftësive në gatim, rrëfeu edhe si u njoh me bashkëshortin argjentinas. Berhami tha se është njohur me të në Paris në një vend ku kishte muzikë latine dhe ata të dy...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 562

  HENRI CILI, ILIR KULLA – Kriza politike / Kush tërhiqet i pari: Rama, Meta apo Basha?   ANXHELA PERISTERI, AUREL THELLIMI – Muzikë / Anxhela dhe Aureli iu vjen me ‘qesh’ Intervista: “NJERIU QË QESH”   KLODIANA SHALA – Sport / Klodiana që më mban në formë Intervista: “ME HAPIN...
Emisione