Aurela Hoxha

 • Video/ Largohet edhe Aurela Hoxha: Nuk mund të jem në DWM nëse ti nuk je mirë!

  Pas largimit të Mehdi Malkajt nga “Dance With Me” për arsye shëndetësore, nga spektakli është larguar edhe partnerja e tij në kërcim, Aurela Hoxha. Në një mesazh për aktorin, Hoxha tha se nuk mund të vazhdonte garën pa partnerin e saj. “Njeriu i mirë dhe fisnik di si t’i...
 • Mehdi Malkaj largohet nga DWM pas problemeve shëndetësore, video e tij nga spitali

  Një fat i trishtë duket se po ndjek çiftin Aurela Hoxha dhe Mehdi Malkaj në garën e tyre në “Dance With Me”. Mehdi Malkaj, aktori brilant i skenës dhe teatrit pësoi një lëndim në gju gjatë përgatitjes intensive të koreografive. Ndërhyrja e menjëhershme e mjekëve nuk ishte e mjaftueshme...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 8 (SEZONI 2)

  Të ftuar: Aurela Hoxha  Anxhelina Hadërgjonaj...
 • “Sherri” me Roza Latin, ja si e komenton Aurela Hoxha

  Aurela Hoxha foli po ashtu në “Xing” edhe për sherrin virtual me Roza Latin. Modelja mohoi të ketë patur përplasje me Latin teksa shtoi se nuk e di ende shkakun e konfliktit. Ndërkohë Lati përmes rrjeteve sociale quajti Hoxhën fallso. “Unë se di dhe nuk e kam idenë ç’pati....
 • Aurela Hoxha flet për ndërhyrjet: Kam hequr dy brinjë

  Modelja Aurela Hoxha ishte sot e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, në Tv Klan. Hoxha është përfolur shpesh në rrjetet sociale se ka bërë ndërhyrje kirurgjikale, madje se ka hequr edhe brinjë për një bel të ngushtë. Por, vetë modelja mohoi në “Xing” këtë ndërhyrje teksa tha se...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 575

  JONIDA VOKSHI, NERITAN LIÇAJ, AURELA HOXHA, XHINO MUSOLLARI, KLEA HUTA, GENTIAN ZENELAJ, NIADA SALIASI, ERVIN ÇULI, ENXHI ÇUKU, LAERT VASILI Sindikatat e Artistëve Rubrika: Luaj me jetën e tjetrit Loja me letrat e bixhozit Performaca e fundit nga Bramatan Intervista: “Zonë e lirë” Intervista: Pyetësori i Prustit Music Blind...
 • RUDINA – AURELA HOXHA; ANGAZHIMI POLITIK I ORJOLA PAMPURIT!

  Të ftuar: Aurela Hoxha – Modele, showgirl Orjola Pampuri – Psikologe, e dytë në Listën e Tiranës për Partinë Demoktartike...
 • “Nxehet lufta”, Roza Lati i prezanton “të dashurit” Aurela Hoxhës

  Prej disa ditësh ka nisur një luftë virtuale mes moderatores Roza Lati dhe modeles Aurela Hoxha. E para nisi Roza e cila gjatë një interviste është shprehur se ajo nuk ishte Aurela Hoxha që i dashuri i saj ta çonte me pushime në Maldive. Ndërkohë Aurela ka replikuar në...
 • OPINION – I LUMTUR ONLINE!

  Të ftuar: Floriana Garo, Aurela Hoxha,  Irena Kita,  Skerdi Faria, Dritan Shakohoxha,  Denata Toce, Blendi Salaj Emisioni Opinion në TV Klan, ka si temë të mbrëmjes; lumturinë online, e vërtetë apo falso.  Gazetari sportiv, Dritan Shakohoxha, ka treguar në studion Opinion, faktin se si arriti të ketë një profil personal...
 • RUDINA – BEST OF 2 – PERSONAZHET QE RREFEJNE!

  Të ftuar: Eneda At’Nikolla, Rovena Dilo, Ylli Manjani, Roza Lati, Manjola Nallbani, Ermal Fejzullahu, Akil Pano dhe Bashkëshortja, Ronela Hajati, Fleura Shkëmbi, Gentian Zenelaj dhe Saimiri Kodra, Bora Kokëdhima, Inva Mula dhe Zana Çela, Aurela Hoxha, Ajola Xoxa, Silva Gunbardhi dhe Dafi, Renato Mekolli, Xhensila Myrtezaj, Vesa Luma dhe...
 • Xing-Xing/ Surprizat e programacionit në “TV KLAN” për mbrëmjen e fundvitit

  Qëndroni me Televizionin KLAN përgjatë natës së ndërrimit të viteve, me një programacion special i cili fillon në orën 21:00 me show-n festiv “Xing-Xing, Gëzuar 2017”. 21:00-23:55 “Xing-Xing, Gëzuar 2017”, një program special ky nga Ermal Mamaqi. Me pjesëmarrjen e një trupe aktoresh humori: Ermal Mamaqi, Zef Deda, Zamira...
 • RUDINA – TE REJA NE JETEN E AURELA HOXHES; SPITAL I RI NE KRYEQYTET!

  Të ftuar: Aurela Hoxha – Showgirl Oriela Kosho – Drejtore Marketing, PR dhe Menaxhim i Cilesise...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 535

  Të ftuar: AURELA HOXHA – ‘Nga ke humbur?’ Aurela bën ‘dashuri në Bjeshkët e Namuna’ Intervista “AURELA STYLE” ENDRI SHABANI ARJAN CURI – Ligji i plehrave: Pro dhe Kundër Intervista “PUNË PLEHRASH” KOSTANDIN BALLOMA – Mjeshtri që ju korrigjon hundët e bëra keq Intervista “ÇËSHTJE HUNDE” FUNDIM GJEPALI –...
Emisione