Besnik Muço

 • Priten analizat e ADN-se për avokatin e zhdukur

  Vijon të jetë i rrethuar me mister rasti i zhdukjes së avokatit Besnik Muço. Thuajse të gjitha mediat italiane raportuan të shtunën, gjetjen e një kufome pranë brigjeve të Leçes, e cila dyshohet se është e avokatit shqiptar i zhdukur rreth dy javë më parë. Por të gjithë sytë...
 • Detaje/ Trupi i gjetur në brigjet italiane i zhveshur dhe pa kokë

  Mediat italianë kanë nxjerrë detaje të reja lidhur me trupin e pajetë të gjetur në ujërat e Castro (Lecce), në 6 Nëntor ku nuk përjashtohet mundësia që të jetë kufoma e avokatit të zhdukur Besnik Muço. Referuar mediave italiane thuhet se trupi i gjetur është shumë i gjymtuar dhe...
 • Gjenden sende personale të avokatit të zhdukur

  Mbetet mister zhdukja e avokatit Besnik Muço, ngjarje e denoncuar 10 ditë më parë nga bashkëshortja e tij Rajmonda në Itali dhe i vëllai Viktor Muço në Shqipëri. Mëngjesin e së martës policia gjeti në tragetin e linjës Bari- Durrës, sende personale të tij. Ato janë një çantë të...
 • Zhduket avokati Besnik Muço

  Zhduket pa lënë gjurmë avokati Besnik Muço. Ai ishte nisur në datën 2 Nëntor nga porti i Durrësit për të mbërritur në Bari. Prej asaj dite, 54-vjeçari ka humbur kontaktet me bashkëshorten që e priste në Itali. Ishte fillimisht bashkëshortja që bëri denoncimin tek autoritetet italiane për të verifikuar nëse...
Emisione