bizhuteri

  • Një shqiptar tjetër i arrestuar për grabitjen e argjendarisë në Maltë

    Një tjetër shqiptar është akuzuar për përfshirje në përgatitjen e grabitjes me armë që iu bë një dyqani bizhuterish në Maltë, më 5 Tetor. Artan Coku, 25 vjeç, akuzohet se ka ndihmuar autorët e krimit të gjenin zonën e dyqanit, disa ditë para se krimi të ndodhte. Sipas asaj...
  • JO VETEM MODE – EMISIONI 40 (SEZONI 5)

    Titujt e librave interesantë për të lexuar këtë verë. Bizhuteritë me kristal si aksesorët kryesorë për eventet e stinës....
  • Grabitën studenten, pranga 2 të rinjve

    Policia e Sarandës ka arrestuar në flagrancë 2 të rinj dhe ka shpallur  në kërkim 1 tjetër, pasi i kanë vjedhur një studenteje disa para dhe bizhuteri me vlerë. Të ndaluarit janë Spartak Kreci, 20 vjeç dhe Xh. K., 18 vjeç, të dy banues në Sarandë, ndërsa është shpallur...
Emisione