bodybuilding

  • JO VETEM MODE – EMISIONI 5

    Intervistë me regjisoren Blerta Zeqiri. Filmi shqiptar “Martesa” sjell historinë e dashurisë mes dy meshkujve. Gent Bejko direkt nga Kanadaja ndan eksperiencen hollivudiane si pjesëmarres në filmin “Mother”. Historia e një kampioni. Njihuni me Kristianin, fituesin e titullit në kampionatin kombëtar të Bodybulilding. Modelja Dania Bazaiti propozon veshje dhe...
  • Video/ Vdes bobybuilder-i, thyen qafën para spektatorëve

    Një kampion në Bodybuilding nga Afrika e Jugut, vetëm 23 vjeç humbi tragjikisht jetën përpara qindra spektatorëve. Sifiso Lungelo Thabethe tentoi të bënte salto për të përshëndetur publikun, por ra me kokë dhe theu qafën. Zyrtarët rendën drejt kampionit të botës për të rinj në peshën e 75 kilogramëve,...
Emisione