Çiljeta Xhilaga

 • Video/ Fitorja e Çiljeta Xhilagës

  Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka mbyllur me fitore finalen e fundit të rubrikës “Për drekë me mua”. E ftuar nga konkurrenti i saj, gazetari sportiv Alban Xhihani bashkë me aktorin Gent Hazizi, vetëm me një pikë më shumë,  Çiljeta siguroi fitoren. Edhe Albani, sikurse ajo, garoi me gatim tradicional. Pjata...
 • Video/ “Edhe kështu edhe ashtu”, “Cuca dibrane” e Çiljeta Xhilagës “s’ka ku vete”

  Ditën e sotme rubrika “Për drekë me mua” u zhvillua në shtëpinë e të vetmes femër në konkurrim. Këngëtarja Çiljeta Xhilaga zgjodhi një menu të sigurt për të kënaqur të ftuarit e saj, gazetarin sportiv Alban Xhihani, dietologen Blerina Bombaj dhe aktorin Gent Hazizaj. Ajo përzgjodhi të konkurronte me...
 • Habit Çiljeta: Nuk dua vajzë se jam xheloze

  Një garë e re nisi sot në rubrikën “Për drekë me mua”, mes këngëtares Çiljeta Xhilaga, gazetarit sportiv Alban Xhihani dhe aktorit Gent Hazizaj. Konkurrenti i parë që tregoi aftësitë e tij në gatim ishte aktori i njohur, i cili i surprizoi të gjithë. Jo vetëm se është i...
 • NE KURTHIN E PITER PAN!

  Alketa dhe femijet ne audicione! Alban Dudushi! Çiljeta Xhilaga! Kamera e fshehte: Arush dudushi! Kamera e fshehte: Fjala me e bukur ne gjuhen shqipe! ...
 • Jo vetëm modë/ Çiljeta shtatzënë dhe e “përgjakur”, publikohen pamjet pas 7 vitesh

  Pas shtatë vitesh nga koha e xhirimit filmi shqiptaro-italian “Floorless” pa dritën e projektorit të kinemasë. Përtej çdo imagjinate këngtarja Çiljeta Xhilaga e cila ishte një prej aktoreve ishte në rolin e një gruaje shtatzënë, e zënë në kurth në ashensor. Filmi thriller tronditi jo pak me skenat e...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 18

  Të ftuar: Çiljeta Xhilaga dhe Ermal Mamaqi...
 • Video/ Ermal Mamaqi ankohet për Çiljetën: Më zë pamjen

  Moderatori Ermal Mamaqi dhe këngëtarja Çiljeta Xhilaga ishin sot të ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë”, në Tv Klan. Ndërkohë që “kundërshtarët”, po kërkonin produktet për të filluar recetat me të cilat do të përballeshin, Mamaqi me humor është ankuar se Xhilaga me format e saj të bëshme...
 • RUDINA – CILJETA XHILAGA; CFARE BEN SOT MANJOLA LLOJA BUSHATI!

  Të ftuar: Çiljeta Xhilaga – Këngëtare Manjola Lloja Bushati – Sociologe/ Administratore e “Nji mar, nji mrapsht” Insert: Personazhet e njohura/ jo vetëm nëne e bijë , por dhe shoqe. Kur vajzat trashëgojne ADN-e e hijshme të nënave të tyre të famshme...
 • Video/ Çiljeta rrëfehet te “Rudina”, pranon lidhjen me Alban Hoxhën 

  Lidhja e këngëtares Çiljeta Xhilaga me portierin e Partizanit dhe Kombëtares, Alban Hoxha është përfolur shpeshherë në rrjetet sociale, por të dy kanë qenë hermetikë lidhur me marrëdhënien e tyre. E ftuar sot në emisionin “Rudina”, në Tv Klan, Çiljeta ka pranuar lidhjen me Hoxhën, duke sqaruar edhe përse...
 • RUDINA – CILJETA XHILAGA; FILMAT ME TE SUKSESSHEM TE SEZONIT; NIDIA TOSKA!

  Të ftuar: Çiljeta Xhilaga – Këngëtare Guljem Kotori – Marrëdhëniet me Publikun, Kinema Millenium Nidia Toska – Skenografe, kostumografe, ilustratore...
 • RUDINA – BEST OF 1 – PERSONAZHET QE RREFEJNE!

  Të ftuar: Çiljeta Xhilaga, Labinot Tarihi, Armina Mevlani, Edmond Tupe, Suada Sherifi, Eli Fara, Elita dhe Arif Ziberi, Fjolla Morina, Devis Xherahu,  Valbon Selimlarri, Bledi Fevziu, Maya, Eranda Libohova, Viola dhe Petrula Spiro, Erion Veliaj, Amarda Toska, Dorina Mema, Arilena Ara, Olta Gixhari, Eneda At’Nikolla, Edlira Çepani dhe Gert...
 • Çiljeta dedikim për portierin e Partizanit

  Ndërsa ai është kthyer në heroin e mijërave shqiptarëve për lojën spektalorale të dhuruar dje në Hungari, duket se portieri i Partizanit, Alban Hoxha, ka emocionuar shumë dhe këngëtaren, Çiljeta Xhilaga. Në një postim në profilin e saj në Instagram, bukuroshja seksi ka vendosur të bëjë një dedikim për...
 • Foto/Çiljeta zvogëlon gjoksin, ja si duket tani

  Këngëtarja e njohur shqiptare Çiljeta Xhilaga, ka vendosur të bëjë realitet diçka që përflitet prej kohës. Çili duke shkuar kundra rrymës, ka vendosur të bëjë një ndërhyrje kirurgjikale, për të zvogëluar gjoksin e saj. Tashmë bukuroshja nuk ka më një gjoks me masë 6, për të cilën ishte mëse...
Emisione