Denata Toçe

 • OPINON – IMAMI QE TRONDITI RRJTET SOCIALE!

  Të ftuar: Elvis Naçi, Denata Toçe, Fatma Haxhialiu, Mustafa Nano, Mesila Doda, Redi Shehi Në emisioni ‘Opinion’ kanë marrë vëmendje deklarata e imamit Elvis Naçi. Naçi i  ftuar në emision ka deklaruar se ato janë ligjërata që ai i mban para besimtarëve, dhe në video që qarkullon në rrjet...
 • OPINION – FEMIJE NE KOHE TE NDRYSHME!

  Të ftuar: Neritan Ceka, Arlinda Dudaj, Gjergj Bojaxhi, Auron Tare, Fjodora Fjora, Denata Toce,  Fjoralba Dizdari, Arber Çepani Profesori Neritan Ceka, sonte, në studion e emisionit “Opinion” në një udhëtim përgjatë fëmijërisë ka treguar për fillimin e klasës së parë, gjetjen e dy murtajave te dera e shkollës, si...
 • OPINION – I LUMTUR ONLINE!

  Të ftuar: Floriana Garo, Aurela Hoxha,  Irena Kita,  Skerdi Faria, Dritan Shakohoxha,  Denata Toce, Blendi Salaj Emisioni Opinion në TV Klan, ka si temë të mbrëmjes; lumturinë online, e vërtetë apo falso.  Gazetari sportiv, Dritan Shakohoxha, ka treguar në studion Opinion, faktin se si arriti të ketë një profil personal...
 • RUDINA – DASHURIA MES PSIKOLOGES DHE ARTISTIT; COCKTAIL-et E DIMRIT!

  Të ftuar: Denata Toce – Psikologe Arben Skënderi – Viloinçelist Ilir Dushkaj – Administrator “ Colonial Caffe”...
 • OPINION – BESNIKERIA NE CIFT DHE TUNDIMI!

  Të ftuar: Albatros Rexha -Shkrimtar Gezim Tushi -Sociolog Edmond Tupja- Shkrimtar Rita Petro- Shkrimtare Fjoralba Dizdari – Miss Univers Denata Toçe – Psikologe Ylli Doçi – Pastor Hueyda Elsaied – Artiste “Besnikëria dhe tundimi në çift” ka qenë tema e mbrëmjes së djeshme në “Opinion”. Një temë për të...
Emisione