Dritan Dervishi

  • STOP – EMISIONI 225 (SEZONI 2)

    Ndotja e lumenjve dhe reagimi mjeran i Ministrisë së Shëndetësisë për Euroteam. Një video me ndotjen e tmerrshme në lumin Shkumbin shfaqet në nisje të emisionit të sotëm. Më pas disa fot me kazanë plehrash në zonën e Shkëmbit të Kavajës, në mes së sezonit turistik. Në emisionin e...
  • Kukësi përballet me një rival të fortë në Europa League

    Kukësi luan sot në orën 21:05 në Vjenë me Austrian, një kundërshtar i fortë, por drejtues të ekipit shqiptar besojnë. Fituesit e Kupës së Shqipërisë nuk duan të ndalen në turin e dytë kualifikues të Europa League. Dritan Dervishi, Drejtor Sportiv i Kukësit: Bazohemi në forcën tonë dhe nuk...
Emisione