Edmond Tupe

 • RUDINA – 10 VITE “AMI EVENT”; “MOMMY TUCK”; “YLBER HENE”!

  Të ftuar: Amarda Toska – Sipërmarrëse “Ami Event”, Prezantuese Dr. Rezarta Kapaj – Kirurge Plastike në Spitalin Amerikan 2 Edmond Tupja – Përkthyes i librit “Ylber hëne”...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 564

  ROBERT RAKIPLLARI, LORENC VANGJELI A duhet të tërhiqet Opozita pas ultimatumit gjerman? A hyn Basha në zgjedhje nëse Meta hyn pa Ramën në zgjedhje? Përse Opozita nuk e voton Vetingun e Edi Ramës? Kush ka frikë realisht nga Vetingu i Edi Ramës? Çfarë fshihet pas shantazhit të Edi Ramës...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 561

  STRESI – ‘Nga ke humbur?’ Personazhi/Stresi rikthehet pas arratisë me ‘Mos u dorëzo’ Intervista: “KUR DORËZOHET STRESI”   TRINGA KAY – ‘Po ti kush je?’ Muzikë/Tringa Kay vjen nga Suedia me ‘I huaj’ Intervista: “I HUAJ”   JAMARBËR HOXHA, MIRANDA HOXHA, KUJTIM HOXHA – Sot autik, nesër gjeni. Ja historia e...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 553

  XHESIKA NDOJ – Rikthehet Xhesika me ‘Nga ma le’ Intervista: “POLITIKANI I PREFERUAR I XHESIKËS”   NDRIÇIM XHEPA – Edhe 100 Cim Xhepa! Intervista: “NË DITËLINDJEN E 60” Intervista: “KUR NDRIÇON NDRICIM XHEPA”   FIFI – Fifi godet sërish: ‘Dashnia nuk osht falas’ Intervista: “ÇUNAT E TOPIT APO ÇUNAT E KLANIT?”  ...
 • RUDINA – VALBONA MEMA; ROMANI “SHARLOTA”; ANILA BASHA!

  Të ftuar: Valbona Mema – Këngëtare Edmond Tupe – Përkthyes i romanit “Sharlota” Anila Basha – Gazetare, drejtore e Newsbomb.al...
 • RUDINA – BEST OF 1 – PERSONAZHET QE RREFEJNE!

  Të ftuar: Çiljeta Xhilaga, Labinot Tarihi, Armina Mevlani, Edmond Tupe, Suada Sherifi, Eli Fara, Elita dhe Arif Ziberi, Fjolla Morina, Devis Xherahu,  Valbon Selimlarri, Bledi Fevziu, Maya, Eranda Libohova, Viola dhe Petrula Spiro, Erion Veliaj, Amarda Toska, Dorina Mema, Arilena Ara, Olta Gixhari, Eneda At’Nikolla, Edlira Çepani dhe Gert...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 541

  STRESI – Rikthimi i Stresit: ‘E boj temen’ Intervista “NJË HERO SI STRESI” BIG MAMA – Rikthimi i Big Mamës me ‘Milion’ Intervista “BIG MILION” BLENDI FEVZIU – ‘Pushteti’, romani i ri i Fevziut Intervista “FERID PASHA I FEVZOS” Intervista “PUSHTETI SIPAS FEVZOS” LORETA BERHAMI – Pegi, dy histori...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 537

  Të ftuar: ANXHELA PERISTERI – Anxhela vjen ‘afër meje’ Intervista “AFËR MEJE, AFËR TEJE” MAJA – Maja humbet nënën dhe i këndon ‘Mëmëdheut’ Intervista “NËNA” EDMOND TUPJA – Shijoni shqipen e Tupes te ‘Shkuma e ditëve’ nga Boris Vian Intervista “SHKUMA E DITËVE” PIRRO LLAZO – Pirro Llazo, tenori...
 • RUDINA – EDMOND TUPE RREFEN JETEN E TIJ DHE DIETA E UJIT!

  Të ftuar: Edmond Tupe, Rolina Naço...
Emisione