eduard ndocaj

  • Video/ Ndocaj flet për ‘zënkën’ me Ramën dhe ‘arrestimin’ në Durrës

    Vetëm disa javë më parë ish-deputeti Eduart Ndocaj u ndalua në portin e Durrësit, pasi ishte shpallur në kërkim nga Policia e Lezhës. Ndocaj kërkohej nga Sektori i Krimit Ekonomik të Policisë së Lezhës, pasi akuzohej se nëpërmjet mashtrimit, i kishte vjedhur një shtetasi italian shumën prej 78.000 €. Por, sot...
  • ZONE E LIRE – EMISIONI 570

    BEN BLUSHI Politike / Blushi kundër Rama-Basha- Metës A do të kemi qeveri Rama-Basha pas 25 qershorit? Kush është Kryeminsitri i ri pas 25 qershorit? Koalicion Blushi-Basha- Meta kundër Ramës pas 25 qershorit? Koalicion Blushi-Rama pas 25 qershorit? Më mirë apo më keq për shqiptarët pas 25 qershorit? Si...
  • RUDINA – ALMA ÇUPI; KISHA E “SHNA NDOUT”!

    Të ftuar: Alma Çupi – Gazetare e programit “Histori Shqiptare”, “ABC news” Iva Tiço – Gazetare Eduart Ndocaj – Deputet i Parlamentit të Shqipërisë Zefina Hasani – Gazetare...
Emisione