elhaida dani

  • Video/ Anxhela Peristeri triumfon në “Kënga Magjike”

    Anxhela Peristeri me këngën “E çmendur” triumfon në edicionin e 19-të të festivalit “Kënga Magjike”. Vendi i dytë shkoi për Elhaida Danin, i treti për Fifin. Muzika dhe surpriza të shumta përshkruan transmetimin e drejtpërdrejtë në ekranin e Tv Klan. Nata finale dhuroi muzikë dhe një sërë surprizash. Edhe...
  • JO VETEM MODE – EMISIONI 5

    Intervistë me regjisoren Blerta Zeqiri. Filmi shqiptar “Martesa” sjell historinë e dashurisë mes dy meshkujve. Gent Bejko direkt nga Kanadaja ndan eksperiencen hollivudiane si pjesëmarres në filmin “Mother”. Historia e një kampioni. Njihuni me Kristianin, fituesin e titullit në kampionatin kombëtar të Bodybulilding. Modelja Dania Bazaiti propozon veshje dhe...
  • Video/ Elhaida Dani zbulon të rejat nga jeta private dhe profesionale

    Pas një periudhe të gjatë mungese në tregun muzikor, këngëtarja Elhaida Dani është tmerrësisht entuziaste pasi është rikthyer me një tjetër projekt. Këngëtarja ishte në emisionin “Jo vetëm modë”, përmes një interviste me gazetarin Eni Shehu ku rrëfeu të rejat e fundit nga jeta profesionale dhe nga jeta personale....


Emisione