Elifi

 • ‘Mashtrimi’ i Elifit në foto

  Aktorja e dashur turke, Hatce Sendil po përflitet sëfundmi për ‘mashtrimin’ e ndjekësve të saj në rrjetet sociale me anë të fotoshopit. E veshur me një fustan vishnje, aktorja ka dashur të duket më e dobët dhe më elegante pak muaj pas lindjes së fëmijës së saj të parë....
 • Ish-bashkëshorti mbron aktoren: Nuk më ka tradhtuar!

  Aktori Onur Saylak ka mbrojtur ish-bashkëshorten e tij, Tuba Buyukustun, duke hedhur poshtë raportimet se ajo kishte nisur një lidhje jashtëmartesore gjatë kohës që ishte e martuar me të. Aktorja 35-vjeçare e njohur si Elifi e “Diamante dhe Dashuri” u martua me Saylak në vitin 2011, teksa zyrtarisht u...
 • Elifi rrezikon kujdestarinë e fëmijëve

  Raportimet për një lidhje të re dashurie në kohën që ende nuk ishte divorcuar nga bashkëshorti mund t’i kushtojnë shtrenjtë aktores së dashur turke, Tuba Buyukustun. Buyukustun, e njohur si Elifi e serialit “Diamante dhe Dashuri” i dha fund martesës 6-vjeçare me aktorin Onur Saylak në muajin qershor. Ndërsa...
 • I dashuri nuk e pranon Elifin në burg  

  I dashuri i ri i aktores turke Tuba Buyukustun, i cili prej rreth një muaji ndodhet në burg, ka refuzuar ta takojë bukuroshen.   “Nuk dua të më shikojë këtu dhe kështu”, ka thënë Umut Evirgen, duke refuzuar takimin me Buyukustun, e cila në Shqipëri njihet si Elifi e...
 • Elifi humb njeriun e saj më të shtrenjtë

  Aktorja e njohur turke, Hatice Sendil ka humbur babanë në një aksident.   Babai i aktores së njohur si Elifi e serialit “Një pjesë e imja”, Nevzat Şendil po kalonte nga njëra anë e rrugës në tjetrën me biçikletë elektrike kur është përplasur nga një automjet në AntaljaS 71-vjeçari...
 • Pritja e ëmbël e Elifit

  Aktorja turke, Hatice Sendil, po pret me padurim ardhjen në jetë të fëmijës së saj të parë. Aktorja, e njohur në Shqipëri si Elifi e serialit “Një pjesë e imja”, transmetuar në Televizionin Klan, është martuar dy vite më parë me Burak Sagyasar. “HaberTurk” thotë se Sendil është 38-javëshe...
 • Elifi lë pas Bihterin

  Serialet turke po shikohen dhe pëlqehen shumë edhe në Amerikën Latine. Në Kili është organizuar një anketim për Çmimet e Serialeve Turke, ku Tuba Buyukustun ka lënë pas Beren Saatin. Tuba, e njohur për rolin e Elifit në Serailin “Diamante dhe Dashuri” ka lënë pas Berenin, që ka luajtur...
Emisione