Emisioni Stop 14 nëntor 2017

 • “STOP” vë në lëvizje institucionet, shkarkohet kreu i mjedisit në Gjirokastër

  Menjëherë pasi emisioni “STOP” transmetoi abuzimet e përsëritura të Kristaq Thimjos, drejt qytetit jugor u nis sekretari i përgjithshëm i Ministrisë së Turizmit dhe Mjedisit, në cilësinë e kreut të komanduar të ISHMP. Pas inspektimit, Plarent Ndreca deklaroi shkarkimin e Kristaq Thimjos, pasi siç tha ai, konstatimet e bëra...
 • Historia e babait me HIV, ish – bashkëshortja nuk e lejon të takojë vajzën

  Emisioni “STOP” sot transmetoi historinë e dhimbshme të një babai të divorcuar në Vlorë, i cili pasi u diagnostikua me HIV AIDS, bashkëshortja e tij e ndau dhe pas një procesi të gjatë gjyqësor nuk e la ta shihte më vajzën, megjithëse vendimi i gjykatës e detyron ta bëjë këtë....
 • STOP – EMISIONI 51 (SEZONI 3)

  Look-u i shtrenjtë i deputetëve dhe urimi i Ramës: suksese në jetë! Erjon Brace dhe Agron Shehaj, deputetët e komisionit parlamentar të ekonomisë, kanë debatuar për koston e xhaketës apo kanatjeres së njëri-tjetrit, ndërsa diskutoheshin projekt-ligjet e buxhetit të vitit të ardhshëm. Kryeministri Rama mori pjesë sot në një...
 • Video/ Përleshje dhe gjak në Gjykatën e Tiranës

  Çështjet e divorcit dhe kujdestarisë së fëmijëve kanë shkaktuar shumë plagë sociale në vend, deri edhe viktima. Kamera e emisionit “STOP” ka filmuar pamje të pabesueshme në ambientet e Gjykatës së Tiranës, ku një konflikt fizik mes një çifti në proces divorci ka përfshirë edhe policët. Situata ka degraduar...
Emisione