Enca Haxhia

 • RUDINA – “DUA” ÇFARE DO ENCA HAXHIA; PAS 50 VITESH “RIKTHEHET KONCERTI PER PIANO” NGA TONIN HARAPI

  Të ftuar: Enca Haxhia – Kengetare Ajo është një nga këngëtaret shqiptare që merr vëmendjen e të gjithvë në çdo projekt muzikor. Prej shumë vitesh tashmë ajo është konsideruar një fenomen në muzikën shqiptare. Bëhet fjalë për këngëtaren Enca Haxhia, e cila sapo ka publikur këngën më të re...
 • Video/ U përfolën për lidhje, Enca Haxhia flet për takimet me reperin gjerman

  Vetëm pak kohë më parë këngëtarja Enca Haxhia u përfol për një lidhje me reperin e njohur gjerman Nimo. Shkak u bë pikërisht një status në faqen e tij në Instagram ku reperi shkruante: “Kam takuar një shqiptare, nëse do të mundesha do martohesha me të”. Kaq mjaftoi që...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 36

  E ftuar: Enca Haxhia...
 • Kjo është vila përrallore e Encës, do mahniteni nga fotot

  Këngëtarja Enca Haxhia ka bërë publike disa ditë më parë disa foto të vilës së saj luksoze në Instagramin e saj. Vila gjendet në një zonë të pasur rezidenciale të Tiranës ku banojnë edhe disa prej figurave më të njohura të ekraneve. Enca ka shfaqur vetëm ambientin e jashtëm...
 • Ja si duket Enca pa grim

  Duket se po shijon disa ditë pushimi, përpara se të rinisë me angazimet e saj në koncerte gjatë verës. Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia ka zgjedhur Turqinë për të kaluar disa ditë pranë detit dhe për t’u reklaksuar. Vazhdimisht ajo ndan me fansat copëza nga pushimet e saj, por ajo çfarë...
Emisione