Enca Haxhia

  • XING ME ERMALIN – EMISIONI 36

    E ftuar: Enca Haxhia...
  • Kjo është vila përrallore e Encës, do mahniteni nga fotot

    Këngëtarja Enca Haxhia ka bërë publike disa ditë më parë disa foto të vilës së saj luksoze në Instagramin e saj. Vila gjendet në një zonë të pasur rezidenciale të Tiranës ku banojnë edhe disa prej figurave më të njohura të ekraneve. Enca ka shfaqur vetëm ambientin e jashtëm...
  • Ja si duket Enca pa grim

    Duket se po shijon disa ditë pushimi, përpara se të rinisë me angazimet e saj në koncerte gjatë verës. Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia ka zgjedhur Turqinë për të kaluar disa ditë pranë detit dhe për t’u reklaksuar. Vazhdimisht ajo ndan me fansat copëza nga pushimet e saj, por ajo çfarë...


Emisione