eneda tarifa

 • Video/ Cila nga ju është më e mirë në shtrat? Përgjigjja e Irma Libohovës i bën të gjithë të qeshin 

  Dihet tashmë që në emisionin “Xing me Ermalin” velina Kejvina Kthella i drejton të ftuarve një pyetje “pikante”. Kanë qenë këngëtaret Irma Libohova, Rovena Dilo, Eneda Tarifa dhe Besa Kokëdhima të cilat janë gjendur përpara pyetjes së sikletshme natën e sotme. Gjatë emisionit Kejvina pyeti këngëtaret se cila prej...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 34

  Të ftuar: Eneda Tarifa Kadri Veseli...
 • Xing-Xing/ Surprizat e programacionit në “TV KLAN” për mbrëmjen e fundvitit

  Qëndroni me Televizionin KLAN përgjatë natës së ndërrimit të viteve, me një programacion special i cili fillon në orën 21:00 me show-n festiv “Xing-Xing, Gëzuar 2017”. 21:00-23:55 “Xing-Xing, Gëzuar 2017”, një program special ky nga Ermal Mamaqi. Me pjesëmarrjen e një trupe aktoresh humori: Ermal Mamaqi, Zef Deda, Zamira...
 • Eneda Tarifa mbetet në “Përrallë”

  “Përralla” e Eneda Tarifës “ngel në klasë”. Përfaqësuesja e Shqipërisë në festivalin europian të këngës , “Eurovision”, nuk mundi të kalonte në finale. Tarifa ishte e 17 në radhë. Performanca e saj u shoqërua me klipin prezantues, ku Eneda u shfaq së bashku me vajzën e saj. 18 shtete...
 • Shqipëria garon sonte në Eurovizion

  Përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovizion , Eneda Tarifa, do të ngjitet sonte në skenën e këtij festivali, ku do të performojë këngën e saj “Fairytale”, “Përrallë”. Këngëtarja shqiptare do të performojë e 17-ta në radhë, në natën e dytë gjysmëfinale të këtij festivali, i cili mbahet në Stokholm të...
Emisione