enes rama

  • RUDINA – 2018 NIS ME GEZIMIN E FEMIJEVE; FESTA E FUNDVITIT E TVKLAN!

    Të ftuar: Marina Lilollari, 2 vjeçe e 9 muaj. Dion Mersini, 4 vjeç e 6 muaj. Chanel Miraka, 3 vjeçe Enes Rama, 4 vjeç e 8 muaj. Xhojana Senkaj, 5 vjeçe Amos Dedaj, 4 vjeç Insert...
  • Aksidentohet për vdekje shqiptari në Mal të Zi

    1 i vdekur dhe 6 të plagosur është bilanci i një aksidenti të ndodhur mbrëmjen e së premtes në Tivar të Malit të Zi. Sipas mediave atje, të cilat citojnë burime të policisë, viktimë ka mbetur një 29 – vjeçar nga Tirana, i identifikuar si Enes Rama. Ngjarja e rëndë...
Emisione