Era Rusi

 • ZONE E LIRE – EMISIONI 617

  Të ftuar: Anxhela Peristeri – Muzike / Anxhela e cmendur nga dashuria Intervista – “Cmendurite e Anxheles” Enxhi Cuku – Kinema / Enxhi na rrefen « Internimin » e dashurise Intervista – “Dashuri ne bunkerin komunist” Era Rusi – Muzike / Era na prek « Telat e zemres »...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 58

  Të ftuar: Era Rusi dhe Graciano Tagani...
 • Video/ Balerini i Tv Klan: Përse nuk iki nga Shqipëria

  Balerini i trupës së baletit të Tv Klan, Graciano Tagani ishte sot në emisionin “Kush vjen për drekë” nga ku foli edhe për profesionin e tij si balerin. I pyetur nëse do të zgjidhte të bënte karrierë jashtë Shqipërisë, balerini i vendosur tha se as nuk e ka menduar...
 • RUDINA – ENDRI, STEFI DHE ERA NE JETEN E NATES; SEMUNDJA “LUPUS”!

  Të ftuar: Endri dhe Stefi Prifti, Era Rusi Rubrika “Quiz”...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 574

  HENRI CILI vs MAJLINDA BREGU Dorëheqja e Lul Bashës. Pro dhe Kundër JULIAN ZYLA, BATON HAXHIU, ARMAND SHKULLAKU Edi Rama i shpartalloi të gjithe. Po tani? MASSIMO LIVOLSI – ‘Solarin’, cel me i sigurt ne bote tani edhe ne Shqiperi GUIDO BASSI – Mjeku ortoped në spitalin Amerikan INGRID...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 561

  STRESI – ‘Nga ke humbur?’ Personazhi/Stresi rikthehet pas arratisë me ‘Mos u dorëzo’ Intervista: “KUR DORËZOHET STRESI”   TRINGA KAY – ‘Po ti kush je?’ Muzikë/Tringa Kay vjen nga Suedia me ‘I huaj’ Intervista: “I HUAJ”   JAMARBËR HOXHA, MIRANDA HOXHA, KUJTIM HOXHA – Sot autik, nesër gjeni. Ja historia e...
 • RUDINA – RIKTHEHET LULI BITRI; TERAPIA E SHUSHUNJAVE; ERA RUSI!

  Të ftuar: Luli Bitri – Aktore Gentian Dautaj – Terapist shushunjash Era Rusi – Këngëtare...
 • RUDINA – STARTON PAS NJE VITI, “RUDINA”!

  Të ftuar: Leonard Solis – Mjek Grida Duma – Politikane Rezarta Skifteri – Stiliste Albert Dumani – Drejtor programacioni, TV Klan Orjola Pampuri – Psikologe Era Rusi – Këngëtare...
Emisione