erisa zyka

  • RUDINA – ERISA ZYKA; “KOPSHTI I LULEVE SEKRETE”; 60 VITE ANSAMBLI POPULLOR!

    Të ftuar: Erisa Zyka – gazetare, korrespondente e Tv Klan dhe ABC News, në Bruksel. Jeta Shyle Hamzallari – Redaktore, shtëpia botuese Dituria Insert mbi koncertin gala, organizuar me rastin e 60-vjetorit të Ansamblit Popullor...
  • Video/ “Jam takuar me bashkëshortin aty ku nuk e prisja”

    E ftuar në emisionin “Rudina”, korrespondetja e ABC News dhe Tv Klan, Erisa Zykaj rrëfeu edhe historinë e saj të dashurisë me bashkëshortin spanjoll, Zak. Zykaj tha se është takuar me të në kursin e hollandishtes. “Unë shkova në kursin e hollandishtes, aty nuk kisha vajtur për të gjetur...
  • Video/ Çfarë e përloti gazetaren në studion e “Rudina”

    Korrespondentja e njohur e ABC News dhe Tv Klan, Erisa Zykaj, jeton tashmë prej 17 vitesh në Bruksel. E ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan, Zykaj rrëfeu raportimet më të vështira të karrierës së saj, ndërkohë që gjatë emisionit përkujtoi edhe sulmet e 22 Marsit të 2016-ës në Belgjikë....
Emisione