Ermal Mamaqi

 • Video/ Aurela Gaçe flet për bashkëshortin: Po u nxeh hapi rrugën 

  Emisioni “Xing me Ermalin” në Tv Klan ka ardhur ndryshe nga çdo puntatë tjetër sot. I zhvendosur në Prezë në ambient të hapur, mes lojrash e thashethemesh “Xing” padiskutim do t’iu mbërthejë pas ekranit. Pjesë e emisionit po ashtu janë edhe personazhet me të pathënat e tyre. OFF Records...
 • Video/ Zbulohet e vërteta e “arrestimit” të koreografit Albi Nako

  Lajmi për arrestimin e koreografit të tv Klan, Albi Nako pak ditë më parë bëri bujë në rrjetet sociale. Por sot përmes emisionit “Xing me Ermalin” është zbuluar se gjithçka ka qenë e sajuar. Koreografi duket se ia ka dalë vërtetë të surprizojë të gjithë të pranishmit, por mbi...
 • Video/ A ka puthur Luana Vjollca një vajzë në buzë?

  Ndryshe nga çdo puntatë tjetër, sonte në emisionin “Xing me Ermalin” janë thyer “rregullat” dhe është improvizuar pikërisht loja “Ndaje ose haje” e emisionit që drejton moderatorja Luana Vjollca. Ka qenë pikërisht i ftuari special i mbrëmjes Bujar Qamili, ai që gjatë lojës pyeti Luanën nëse ka puthur ndonjëherë...
 • Video/ Luana flet për të atin: E kam njohur vetëm nga fotografitë

  “Unë kam qenë 12 muajshe kur im atë ka ndërruar jetë. Por di të them një gjë, që mamaja ime ka ditur ta kamuflojë shumë mirë mosprezencën e tij në shtëpinë tonë. Babain nuk e kam njohur sepse kam qenë shumë e vogël, jam njohur me video dhe foto...
 • Video/ Luana Vjollca flet për herë të parë për operacionet plastike 

  Ajo është ndër moderatoret më të njohura dhe paraqitja e saj e jashtme është komentuar shumë, madje shpesh është shkruar se ka bërë shumë ndërhyrje. Por sot Luana Vjollca i ka dhënë fund dyshimeve. E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan, ajo mohoi të ketë bërë...
 • Video/ Luana dhe Ermali ngrenë dyshime: Mund të ndodhin lëvizje të bujshme

  Moderatorja Luana Vjollca ishte e ftuara e radhës sot në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan. Gjatë emisionit, Ermal Mamaqi pyeti moderatoren nëse do të rikthehej sërish në  “Top Channel” pas kësaj interviste apo do të qëndronte në Tv Klan, por Luana i’u përgjigj pyetjes së tij me...
 • Video/ Lajmet nga Mamaqi dhe Tare: Noizyn nuk e zë gjumi, i dërgon mesazhe gjatë natës Rihanës

  Gazetarja Ilva Tare dhe moderatori Ermal Mamaqi kanë improvizuar këtë të shtunë në “Xing me Ermalin” një edicion lajmesh. Përmes titujve të përzgjedhur Tare dhe Mamaqi kanë ironizuar titujt e lajmeve që shpërndajnë portale të ndryshëm. Gjatë emisionit Tare tha se titujt e lajmeve nuk janë më si dikur,...
 • Video/ A të ka gjuajtur ndonjë nga eprorët? Ilva Tare i përgjigjet Kejvinës

  Gazetarja Ilva Tare ishte e ftuara e radhës në emisionin “Xing me Ermalin”, në Tv Klan. Gjatë emisionit ishte velina Kejvina Kthella ajo që përmes pyetjes së saj vuri në siklet gazetaren. Pyetjes së saj nëse e ka “gjuajtur” ndonjë nga eprorët, Tare i’u përgjigj me sportivitet duke thënë...
 • Video/ “Ai është njeri shumë i rëndësishëm për mua dhe vajzat e mia…”

  Albërie Hadërgjonaj është ndër këngëtaret më të njohura. Ajo ishte sot e ftuara e radhës në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan. Hadërgjonaj u pyet nga drejtuesi i emisionit, Ermal Mamaqi për ish-bashkëshortin e saj, me të cilin është ndarë prej vitesh. Këngëtarja nuk nguroi të përgjigjej, teksa...
 • Video/ Kejvina vë në siklet “Parodistët e Vlorës”

  Dy prej katër “Parodistëve të Vlorës”, Agron Hamo dhe Afrim Agalliu ishin të ftuarit e radhës në emisionin “Xing me Ermalin. Gjatë emisionit ka qenë velina Kejvina Kthella ajo që i ka drejtuar një pyetje të sikletshmë të ftuarve. “Çfarë nuk ju punon më si dikur në shtëpi”, ishte...
 • Video/ Cila nga ju është më e mirë në shtrat? Përgjigjja e Irma Libohovës i bën të gjithë të qeshin 

  Dihet tashmë që në emisionin “Xing me Ermalin” velina Kejvina Kthella i drejton të ftuarve një pyetje “pikante”. Kanë qenë këngëtaret Irma Libohova, Rovena Dilo, Eneda Tarifa dhe Besa Kokëdhima të cilat janë gjendur përpara pyetjes së sikletshme natën e sotme. Gjatë emisionit Kejvina pyeti këngëtaret se cila prej...
 • Video/ Arian Çani flet për marrëdhënien me vajzën

  Edhe pse është ndër personazhet më pa komplekse, kur vjen puna tek familja Arian Çani është tejet i rezervuar. Ai ishte sot i ftuar në “Xing me Ermalin” dhe gjatë emisionit ka folur për dashurinë që vajzat i dhurojnë babait. Sipas tij ndryshe nga djemtë, vajzat ia shprehin shumë...
 • Video/ I kishte premtuar dasmën, Mamaqi ‘përballet’ me Ard Daullxhiun në prani të Çanit

  Para më shumë se tre vitesh drejtuesi i emisionit “Xing me Ermalin” i premtoi “live” Ard Daullxhiut në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit, se do t’i bënte dasmën nëse ai do të gjente nuse. Pas disa polemikave në rrjetet sociale ku e akuzonte Ermal Mamaqin se nuk...
 • Video/ Reagimi i Kejvinës pasi Arian Çani tenton ta puthë në buzë 

  Ai është ndër moderatorët shqiptarë më pa komplekse. Bëhet fjalë për Arian Çanin i cili nuk i ka kursyer ngacmimet, por edhe puthjet për të ftuarat e tij në emision që ai drejton, “Zonë e Lirë”. I ftuar sot në “Xing me Ermalin” ai ka tentuar të puthë në...
 • Video/ Këngëtarja zbulon kush është burri më i bukur që ka parë

  Ajo është ndër personazhet publike më të rezervuar, përsa i përket jetës private. Por, sot në emisionin “Xing me Ermalin” duket se Eli Fara ka thyer barrierat. E pyetur se kur do të martohet këngëtarja la të kuptohet se ka shumë propozime, por theksoi se këto gjëra nuk janë...
 • Si shpërtheu nga xhelozia mes tavolinës gruaja për Eli Farën

  Vitet për këngëtaren e njohur shqiptare Eli Fara duket se janë vetëm numra. Paraqitja gjithnjë e freskët e këngëtares i bën përshtypje të gjithëve, akoma edhe më shumë meshkujve. Sot e ftuar në “Xing me Ermalin”, ajo nuk i shpëtoi pyetjes thumbuese të drejtuesit të emisionit, Ermal Mamaqi, i...
 • Video/ Pa foton e bashkëshortit duke puthur një tjetër, flet Almeda Abazi

  Almeda Abazi është komentuar shpesh në media si mjaft xheloze për bashkëshortin e saj, aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman. Por, sot e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” Almeda foli rreth lajmit më të fundit ku aktori turk është komentuar se ka puthur në buzë një fanse të...
 • Video/ A e donte Tolgahan nusen të virgjër? Kejvina vë në siklet Almeda Abazin

  Prej më shumë se një viti Almeda Abazi dhe aktori i famshëm turk, Tolgahan Sayisman, kurorëzuan ne martesë lidhjen e tyre të dashurisë, ndërkohë që ish-misi prej pak kohësh ndodhet në Tiranë pasi po prezanton një spektakël. Sot ajo ishte e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” nga ku...
 • Video/ Biznesmeni zbulon planin për të ndërtuar një qytet

  “Do të ndërtoj një qytet”. Kjo ka qenë deklarata e biznesmenit më të pasur në Shqipëri, Samir Mane sot në “Xing me Ermalin”. Gjatë emisionit, ai zbuloi se ky projekt pritet të nisë në muajin Maj. Biznesmeni tha se “Smart City” do të ndërtohet në Shkup të Maqedonisë dhe do të...
 • Video/ Mane kujton kohën kur punonte si kambist 

  Biznesmeni Samir Mane ka rrëfyer sot në emisionin “Xing me Ermalin”, në Tv Klan, fillimet e tij. Ai tha se në vitet 1992 ka punuar si kambist në Tiranë. I pyetur nga drejtuesi i emisionit se si funksiononte, Mane tregoi detaje teksa tha se shkëmbente dhrami në Austri dhe...
1 2 3 6
Emisione