Fjodora Fjora

 • OPINION – PSE MESHKUJT NUK I KUPTOJNE FEMRAT!

  Të ftuar:    Ergys Mërtiri – Sociolog Zhaklin Lekatari – Tabu. al Lura Elezi – Urban Blogger Iris Luarasi – Petagoge Lorenc Vagjeli – Gazetar Rudi Hizmo – Moderator Kiara Tito – Moderatore Fjodora Fjora – Moderatore   Në “Opinion” sonte po flitet për keqkuptimet mes meshkujve dhe femrave....
 • OPINION – DHURO, TE NDIHMOSH NJE JETE!

  Të ftuar: Fjodora Fjora, Arber Hajdari, Hueyda El Saied, Gentian Zenelaj, Jonida Filipi, Paulin Vilajeti, Oriela Cano, Dom Gjergj Meta Emisioni “Opinion” ka ndërmarrë sot një nismë shumë të veçantë dhe të rëndësishme për të ndihmuar një familje që jeton në kushte ekstreme të varfërisë. Mes sëmundjeve, mungesës së...
 • Nis emisioni “Kush vjen për drekë” në Tv Klan, gazetarët sprovojnë veten në kuzhinë

  Ka startuar sot në “Tv Klan” emisioni më i ri “Kush vjen për drekë”, një risi për televizionin. Sot në puntatën e parë, moderatorja Arjola Shehu kishte të ftuar dy gazetarë, Fjodora Fjorën dhe Endri Xhafon. Edhe pse është përfolur shumë në rrjetet sociale rreth emisionit, Shehu sqaroi se...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 1

  Të ftuar: Fjodora Fjora dhe Endri Xhafo...
 • RUDINA – MEMESIA E FJODORA FJORES; CIFTI GRETA DHE JOANIS!

  Të ftuar: Fjodora Fjora – prezantuese Gerta Mahmutaj – Këngëtare dhe Joanis Gjonaj – Dj...
 • OPINION – FEMIJE NE KOHE TE NDRYSHME!

  Të ftuar: Neritan Ceka, Arlinda Dudaj, Gjergj Bojaxhi, Auron Tare, Fjodora Fjora, Denata Toce,  Fjoralba Dizdari, Arber Çepani Profesori Neritan Ceka, sonte, në studion e emisionit “Opinion” në një udhëtim përgjatë fëmijërisë ka treguar për fillimin e klasës së parë, gjetjen e dy murtajave te dera e shkollës, si...
 • RUDINA – TE JETOSH SHENDETSHEM NE METROPOL DHE TEKNIKAT E AVANCUARA TE KIRURGJISE QE MUND TE SHPETOJNE JETEN!

  Të ftuar: Fjodora Fjora – Gazetare Klodiana Shala – Atlete Andonia Dobi – Modele Dr. Leonard Solis – Drejtor i Zhvillimit te Biznesit dhe Çështjeve Mjekesore ne spitalin“Hygeia” Dr. Erjona Sinani – Mjeke Kirurge e Pergjithshme Spitali “Hygeia”...
Emisione